منو

سیدرضی طباطبائی زاده  مسئول کارگروه نفت وانرژی سازمان دیده بان شفافیت و عدالت  تغییرات گسترده مدیریتی درصنعت نفت و در لایه های مدیریتی بالا ،میانی و حتی پائین دستی این صنعت را  اجتناب ناپذیر دانست.

به گزارش داد، مسئول کارگروه نفت و انرژی سازمان دیده بان شفافیت و عدالت با تاکید بر ضرورت تغییرات گسترده مدیریتی در صنعت نفت گفت: در همین زمینه، ضرورتا نیاز به شناسایی و ایجاد تیمی سالم ، کارآمد وشجاع  که در طول شانزده سال گذشته آزمون خود را پس داده می باشد که البته این افراد  باید دارای سابقه مبارزه با فساد ورانت خواری داشته و تحت تاثیر لابی گری های گسترده قرارنگیرند .

سید رضی طباطبایی زاده در ادامه شناخت مدیران فاسد و جابه جایی و جایگرینی آنها از افراد پاکدست و متخصص را یک اصل دانست و گفت: در طول انتخابات عده ای فرصت طلب و عاشق پست و مفام و با نفوذ در ستاد خاص و با چهره سازی و ارتباط گیری با سایتها و ایجاد باند و مصاحبه و غیره ، سعی داشتند خود را به عنوان وزیر و معاون وزیر و تصمیم ساز درصنعت نفت  معرفی نمایند و در این راه به خاطر پست و مقام حتی ابایی از درگیری فی مابین خودشان  نداشتند.

وی افزود:پس از انتخابات نیز این افراد با عضو گیری از افراد ذی نفوذ درگروه خود و لابیگری گسترده و قدرت نمایی  دنبال سهم خواهی از دولت و احتمالا انتصاب باند و جریان وافراد خاص خود درنفت  می باشند .لذا لازم است که به شدت از انتصاب این افراد و باند پیرامونشان  جلوگیری بعمل آید.

سید رضی طباطبایی زاده مسئول کارگروه نفت و انرژی سازمان دیده بان شفافیت و عدالت در پایان گفت: بدیهی است با توجه به وضعیت اسفبار صنعت نفت به جا مانده از دولت قبل، هر گونه  اهمال و تاثیرپذیری و سفارش از طریق دستگاه ها ، مجلس ودیگر ارگان ها و ائتلاف ها وشوراها در انتصابات، موجبات ضرر و زیان و فروپاشی صنعت نفت را فراهم خواهد نمود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0