منو

پنجمین همایش سالانه دیده بان شفافیت و عدالت، فردا با حضور چند تن از مسئولان کشوری و نمایندگان مجلس و کارشناسان اقتصادی برگزار میشود.

در این مراسم که به صورت مجازی و با حضور رسانه های دیداری و شنیداری انجام می شود، دکتر احمد توکلی بنیان گذار دیده بان شفافیت و عدالت و مدیران این نهاد مدنی از فعالیت چند ساله خود در زمینه شناسایی و برخورد با مفاسد اقتصادی سخنرانی میکنند.

به گزارش روابط عمومی دیده بان شفافیت و عدالت در این مراسم، کارشناسان به طور تخصصی، روند شکل گیری و گسترش مراکز فساد در مراکز دولتی و لایه های قدرت را  با روش تحلیل آماری ارزیابی و کالبد شکافی می کنند.

همچنین با توجه به مطالبه دلسوزان نظام و پیگیری مداوم مردم و افکار عمومی،  شعار امسال مراسم همایش این نهاد مدنی برمحور های، شفافیت وعدالت، فرهنگ سازی مردمی و ضربه مهلک و شدید تر بر مفاسد  اقتصادی برنامه ریزی شده است . دست اندرکاران این همایش امید وارند که با همت مردم و دقت بیشتر دستگاه های نظارتی بر گلوگاه های فساد در کشور، روند مقابله با افراد و باند های سازمان یافته فساد، به نحو سریعتر و جدی تری دنبال شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0