منو

دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای با امضای احمد توکلی رئیس هیأت مدیره از رئیس قوه قضائیه خواستار رسیدگی به پرونده مالباختگان طلای شادی شد.
این نامه  در پی ثبت مطالبه جمعی از مالباختگان طلای شادی  نوشته شد.

به گزارش داد، متن این نامه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آیت الله رئیسی

رئیس محترم قوه قضائیه

سلام علیکم؛

احتراماً به اطلاع می‌رساند دیده‌بان شفافیت و عدالت سامانه هوشمندی را برای دریافت و پیگیری مطالبات مردمی از مسئولان تدارک دیده است و هر هفته از میان این مطالبات، مطالبه‌ای که در طول هفته بیشترین امضا را جمع کرده باشد، از مسئول مربوطه پیگیری می‌کند.

در مطالبه ثبت شده با ۱۲۱۶ امضاء تا تاریخ ۱۳/۰۲/۱۳۹۹ مطالبه‌کنندگان خواستار پیگیری پرونده مالباختگان طلای شادی شده‌اند و نوشته‌اند: «صاحب طلافروشی شادی با اخذ مبالغی از مردم و پرداخت سود در مدتی به آنها، متواری شده بود که با شکایت صدها مالباخته توسط اداره آگاهی شیراز دستگیر شد.

با گذشت ۱۸ ماه از تشکیل پرونده، هنوز اقدام خاصی از سوی دادگاه این پرونده صورت نگرفته است.

ما امضاء کنندگان این مطالبه از رئیس محترم قوه قضائیه می‌خواهیم ضمن دستور پیگیری سریع پرونده جهت پرداخت اصل و خسارات وارده بر مالباختگان، کارشناسی اموال منقول و غیر منقول نامبرده و محاکمه وی به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور، دادگاه ویژه‌ای برای پرونده مذکور تشکیل شود.»

دیده‌بان شفافیت و عدالت از جنابعالی درخواست می‌کند به مطالبه‌ این داوطلبان، پاسخی روشن، مؤثر و گره‌گشا ارائه شود.

با تشکر

احمد توکلی

رئیس هیات مدیره

دیده بان شفافیت و عدالت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0