منو

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری : دیوان عدالت اداری آماده است تا از ظرفیت های کارشناسی دیده بان در انجام بررسی ها و کارهای پژوهشی، استفاده کند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری : دیوان عدالت اداری آماده است تا از ظرفیت های کارشناسی دیده بان در انجام بررسی ها و کارهای پژوهشی، استفاده کند.

در دیدار مدیران دیده بان شفافیت و عدالت با رئیس دیوان عدالت اداری، دو طرف بر لزوم همکاری های متقابل تاکید کردند.

این دیدار با حضور هیات مدیره و مدیران دیده بان شفافیت و عدالت در دفتر رئیس دیوان عدالت اداری برگزار شد.

احمد توکلی رییس هیئت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت ضمن معرفی این موسسه و بیان اقدامات ضد فساد این سازمان مردم نهاد گفت:  نقش دیده بان کمک به حاکمیت برای مبارزه با فساد است.

وی با اعلام آمادگی دیده بان جهت همکاری با دیوان عدالت اداری گفت: این مجموعه آماده است تا با استفاده از توان کارشناسی و تخصصی خود ، این سازمان را در موارد مختلفی چون کاهش ورودی پروند ها ، ابطال برخی از مصوبات و بخشنامه های فساد زا و یا موارد دیگری که موجب تضییع حقوق عمومی می گردد، یاری نماید.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری ضمن ارائه گزارش مختصری از اقدامات دیوان عدالت اداری و معضلات پیش رو آمادگی خود را جهت استفاده از ظرفیت‌های کارشناسی دیده‌بان اعلام نمود. همچنین مقرر شد تا درخصوص کارهای مشترک پژوهشی و اقدامات ضد فساد نمایندگان هر دو مجموعه نسبت به پی گیری موارد مورد توافق اقدام نمایند.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0