منو

سایت داد، از بازدید کنندگان محترم بدلیل درج اشتباه خبر تعویق دوماهه کنکور پوزش می طلبد.

در روزهای گذشته خبری با مضمون تعویق دو ماهه کنکور سراسری ۹۸ در سایت دیده بان درج شد که در آن به اشتباه متن مطالبه دیگری عنوان شده بود.

اصلاحیه

این خبر بازتاب نامه ای بود که دیده بان خطاب به دکتر خدایی؛ رئیس سازمان سنجش نوشته بود.

لازم به توضیح است که در متن نامه ارسال شده به سازمان سنجش هیچگونه خطایی رخ نداده است و صرفا خبر این نامه دچار نقص بوده است که بار دیگر از حضور بازدید کنندگان محترم پوزش می طلبیم.

به موجب این اطلاعیه خبر مذکور اصلاح می گردد:

 

 

کنکور سراسری امسال را دو ماه به عقب بیاندازید

دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه ای به رئیس سازمان سنجش از ایشان خواست تا کنکور سراسری امسال دو ماه به تعویق بیافتد.

در این نامه دیده بان علت اقدام خود را وقوع سیل اخیر در شهرهای مختلف کشور و ایجاد مشکلات بعدی برای داوطلبان کنکور این شهرها دانست.

این نامه در پی مطالبه جمعی از داوطلبان کنکور و با امضاء علی اشرف نوری مدیرعامل دیده بان شفافیت و عدالت و با جمع آوری بیش از ۱۳ هزار امضا نگاشته شد.

به گزارش داد، متن این نامه بدین شرح است:

جناب آقای دکتر خدایی

رئیس محترم سازمان سنجش آموزش کشور

سلام علیکم؛

احتراماً به اطلاع می رساند، دیده‌بان شفافیت و عدالت سامانه هوشمندی برای دریافت و پیگیری مطالبات مردمی از مسئولان تدارک دیده و هر هفته از میان مطالبات مردمی رسیده، مطالبه‌ای که در طول یک هفته، بیشترین امضاء را جمع کرده باشد، کتباً از مسئول مربوط پیگیری می¬کند.

در مطالبه ثبت شده با ۱۳۰۵۰ امضاء تا تاریخ ۰۱/۰۳/۱۳۹۸مطالبه‌کنندگان خواستار تعویق دو ماهه کنکور سراسری امسال شدند و نوشته‌اند: « وقوع سیل اخیر در برخی از استانهای کشور باعث خسارات و مشکلات فراوانی برای هموطنان سیل زده و از جمله داوطلبان کنکور این استانها شده و موجب گردید تا آنان زمان زیادی را برای آمادگی در این آزمون از دست بدهند.

با توجه به اتفاق نظر اکثر نمایندگان مجلس در این زمینه، ما امضاء کنندگان این مطالبه از وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری می¬خواهیم تا زمان برگزاری کنکور سراسری امسال را به مدت ۲ ماه به تعویق انداخته و این فرصت را برای نامبردگان فراهم آورند تا با آمادگی بیشتر در جلسه آزمون حضور یابند   .

دیده‌بان شفافیت و عدالت از جنابعالی درخواست می‌کند به مطالبه‌ این داوطلبان، پاسخی روشن، مؤثر و گره‌گشا ارائه شود.

 

علی اشرف نوری

مدیرعامل

دیده بان شفافیت و عدالت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0