منو

جمعی از فارغ التحصیلان متوسطه سراسر کشور با امضاء مطالبه خود در سامانه دیده بان از وزیر علوم خواستند تا این وزارتخانه به دواطلبین کنکور۹۹ حق انتخاب دهد.

جمعی از فارغ التحصیلان متوسطه سراسر کشور با امضاء مطالبه خود در سامانه دیده بان از وزیر علوم خواستند تا با طرح دو نوع سوال در کنکور ۹۹ به آنان حق انتخاب دهد.

کنکور99

به گزارش داد، متن این مطالبه بدین شرح است:

طبق مصوبه شهریورماه سال گذشته شورای سنجش و پذیرش دانشجو ، مفاد آزمون سراسری سال ۹۹ برای متقاضیان نظام قدیم و جدید آموزشی یکسان بوده و همگان باید  براساس سرفصل های نظام جدید آموزشی (۳-۳-۶) آزمون دهند.

این درحالیست که در جلسه اسفندماه همین شورا، اعلام شد داوطلبان لزوماً باید درآزمون مربوط به نظام آموزشی که درآن فارغ‌التحصیل شده‌اند شرکت نمایند.

با توجه به اینکه  بسیاری از داوطلبان نظام قدیم ،با پایبندی به مصوبه شهریورماه، هزینه و وقت بسیاری صرف منابع نطام جدید و شرکت در کلاس های آن نموده اند، از وزیر محترم علوم ضمن سپاسگزاری بابت طرح دو نوع سوال در کنکور سال ۹۹،  درخواست رسیدگی و پیگیری دادن حق انتخاب به داوطلبان نظام قدیم را داریم.

این مطالبه هم اکنون در کانال دیده بان فعال است.

سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس DaadRobot@در تلگرام و سایت hamdaad.ir ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه با بالاترین امضاء را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه را پیگیری خواهدکرد.

برای امضای این مطالبه، در پیام رسان تلگرام به نشانی زیر مراجعه کنید:

https://t.me/didebanShafafiat/1911

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0