منو

کارگران شرکت های ماشین سازی و ریخته گری ماشین سازی تبریز با صدور بیانیه ای با اعلام مخالفت خود با اصرار سازمان خصوصی سازی برای فروش این دو شرکت، از مسئولین خواستند این واگذاری ها به اهل و حافظان بیت المال صورت گیرد.
شایان ذکر است در ماه های گذشته این واگذاری طی قراردادی به شخصی دیگر با قیمتی بسیار پایین صورت گرفته بود که در نهایت فسخ شد.

به گزارش داد، متن این بیانیه بدین شرح است:

ماشین سازی تبریز ما کارگران شرکت های مادرتخصصی ماشین سازی تبریز و شرکت ریخته گری ماشین سازی مراتب اعتراض و مخالفت خود را با اقدامات اخیر سازمان خصوصی سازی برای پافشاری فروش غیرقانونی دوباره این شرکت های معظم به اشخاص حقیقی و حقوقی که پشت پرده های خاص خود را دارد اعلام می داریم و علیرغم نامه نگاری ها و پیگیری های مکرر نهادهای داخلی شرکت از مراجع تصمیم گیری کشوری و استانی و پیگیری نمایندگان محترم مجلس این استان، گویا زور کارگران با ورورد هر شخص و اشخاصی که با نام خریدار و با وجهه دلال املاک توسط سازمان خصوصی سازی قصد ورورد و احیاناً شیطنت را داشته باشد قطعاً مخالفت و مقاومت خواهیم کرد. کارگران در جهت تعیین تکلیف شرکت های مذکور و در راستای منویات رهبر و مقتدای خویش مبنی بر اینکه نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد تقاضا دارند واگذاری به اهل و حافظان بیت المال اعم از وزارت دفاع-قرارگاه خاتم الانبیاء و یا آستان قدس رضوی- و سازمان گسترش و یا سایر مراجع ذیصلاح صورت گیرد تا بقاء این شرکت های مادر تخصصی برای پیرفت صنعت این کشور و برای آیندگان حفظ و دست سودجویان که به بهانه اصل ۴۴ ،تاکنون در اکثر واگذاریها اصول آن رعایت نشده کوتاه گردد. ما پروژه تکمیل اهداف دشمنان را که بعضاً با دست عده ای از مسئولین غیرمتعهد و یا ندانم کاری های غیرکارشناسی در حال تکمیل است را ناکام خواهیم گذاشت و برای جلوگیری از متلاشی شدن این شرکت ها از هیچ اقدام قانونی دریغ نخواهیم کرد.
شورای اسلامی ماشین سازی تبریز                                                                                                                                   شورای اسلامی کار ریخته گری ماشین سازی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0