منو

در مطالبه ای که در سامانه مطالبه گری دیده بان شفافیت و عدالت ثبت شد، مطالبه کنندگان از دادستان کل کشور خواستار محاکمه و مجازات باسط درازهی نماینده سراوان شدند.

مطالبه گران اقدام نماینده مذکور را مغایر با ماده ۶۰۹قانون مجازات اسلامی دانستند.

نماینده سراوان

 

به گزارش داد، متن این مطالبه بدین شرح است:

درویدیویی که هفته گذشته در شبکه های اجتماعی پخش شد، شاهد برخورد یکی از نمایندگان مجلس با مأمور گمرک و رفتار زننده این نماینده بودیم.

پس از این اقدام،  مجلس نیز با برگزاری جلسه غیرعلنی از نماینده هتاک سراوان حمایت کرد و احتمالاً در آینده تلاش خواهد شد تا با این مامور وظیفه شناس و هموطن کاپشن مشکی برخورد شود.

ما امضاء کنندگان این مطالبه از دادستان کل کشور می خواهیم تا ‏به موجب ماده ۶۰۹قانون مجازات اسلامی آقای باسط درازهی نماینده سراوان را به سبب توهین به مامور دولت در محل کار،  محاکمه و بدون تخفیف محکوم و مجازات کند.

همچنین از آقای محمدبهنیا مامور وظیفه شناس گمرک و نیز هموطن کاپشن مشکی بخاطر احساس مسئولیت حمایت و تقدیر شود.

سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس @DaadRobot در تلگرام برای ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه با بالاترین امضاء را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه را پیگیری خواهدکرد.

این مطالبه هم اکنون در کانال دیده بان فعال است.

برای امضای این مطالبه، در پیام رسان تلگرام به نشانی زیر مراجعه کنید:

https://t.me/didebanShafafiat/1807

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0