منو

جمعی از فرهنگیان کشور با ثبت مطالبه خود در سامانه مطالبه گری دیده بان شفافیت و عدالت از وزارت آموزش و پرورش خواستند تا آزمون ورودی سمپاد پایه هفتم را بی اعتبار اعلام کرده و مجدداً آزمون جدید برگزار کنند.

به گزارش داد، متن این مطالبه بدین شرح است:

سمپاد

مصوبه عدم برگزاری آزمون ورودی پایه هفتم سمپاد و حذف مدارس سمپاد شورای عالی آموزش و پرورش با نامه ۱۶۰ تن از نمایندگان مجلس٬نامه هاى متعدد چندهزار نفری سمپادی ها به رهبر فرزانه انقلاب و رئیس جمهور محترم ٬و پس از اعتراضات گسترده نخبگانى، نهایتا با تصمیم “شورای عالی انقلاب فرهنگی” به تغییر مصوبه به نحوی انجامید که مدارس سمپاد حفظ و آزمون ورودی برگزار گردد.

وزارت آموزش و پرورش با سوء مدیریت در امنیت٬محتوا٬ زمان٬صدور کارنامه٬ آزمونی بدون اعتبار و روایى برگزار نمود که به بیرون ماندن مستعدین از مدارس سمپاد انجامید و

“کل تلاشهای ملّی برای حفظ آزمون سمپاد را زیر سوال برد.”

اعلام بی اعتباری آزمون برگزار شده٬برگزاری آزمون با کیفیت برای مستعدین بیرون مانده از مدارس سمپاد و برخورد با مقصرین٬ مطالبه ماست.

سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس @DaadRobot در تلگرام برای ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه با بالاترین امضاء را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه را پیگیری خواهدکرد.

این مطالبه هم اکنون در کانال دیده بان فعال است.

برای امضای این مطالبه، در پیام رسان تلگرام به نشانی زیر مراجعه کنید:

https://t.me/didebanShafafiat/1800

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0