منو

در مطالبه ای که در سامانه مطالبه گری دیده بان شفافیت و عدالت ثبت شد، مطالبه گران از سازمان اداری و استخدامی کشور خواستند تا تسبت به لایحه جدید قانون مدیریت خدمات کشوری ،تجدید نظر کند.

در این لایحه عنوان شده است: شاغلین مشاغل تخصصی با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر می توانند تقاضای ۳۵ سال خدمت نمایند.

قانون مدیریت خدمات کشوری

به گزارش داد، متن این مطالبه بدین شرح است:

براساس ماده ۱۰۳ لایحه اصلاحی جدید قانون مدیریت خدمات کشوری به تاریخ ۱۷/۱۰/۹۶ شاغلین مشاغل تخصصی با دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر می توانند با درخواست خود و موافقت دستگاه مربوطه تا ۳۵ سال خدمت نمایند.

با توجه به اینکه هم اکنون تعداد شاغلین دارای مدرک بالاتر از کارشناسی و خصوصاً  کارشناسی ارشد به وفور یافت می شود و اینکه برخی از این شاغلین هم تجربه گرانسنگی در پست مدیریتی خود ندارند، تقاضا داریم نسبت به این قانون تجدید نظر لازم صورت گیرد.

ضمناً با توجه به تعداد بیکاران در کشور به نظر این قانون چندان عادلانه به حساب نمی آید.

سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس @DaadRobot در تلگرام برای ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه با بالاترین امضاء را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه را پیگیری خواهدکرد.

این مطالبه هم اکنون در کانال دیده بان فعال است.

برای امضای این مطالبه، در پیام رسان تلگرام به نشانی زیر مراجعه کنید:

https://t.me/didebanShafafiat/1794

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0