منو

در مطالبه ای که در سامانه مطالبه گری دید بان شفافیت و عدالت ثبت شد، مطالبه کنندگان خواستار شفاف سازی حقوق مدیرعامل ایرانسل شدند.

مخاطبان این مطالبه سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان  و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح می باشند.

مدیرعامل ایرانسل

به گزارش داد، متن این مطالبه بدین شرح است:

شرکت ایرانسل، شرکتی است که ۴۹ درصد سهام آن متعلق به MTN است که یک شرکت چند ملیتی است و البته با سهامداران نامشخص، ۵۱ درصد آن نیز به صورت ۱۵ درصد متعلق به بنیاد مستضعفان، ۱۵ درصد متعلق به شرکت صاایران (یکی از شرکت های تابعه وزارت دفاع) و ۲۱ درصد نامعلوم است. اگرچه طبق قانون مقرر شده است که ۲۱ درصد سهام مذکور باید به بورس عرضه شود که تاکنون نهادی نتوانسته اپراتور چند ملیتی را وادار به اجرای قانون کند و حقوق مدیرعامل ایرانسل که کارمند وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح می باشد یش از میزان قانونی آن است که ما مطالبه کنندگان از ایشان می خواهیم برای برطرف شدن این شائبه میزان حقوق خود را به صورت شفاف بیان کنند.

سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس @DaadRobot در تلگرام برای ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه با بالاترین امضاء را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه را پیگیری خواهدکرد.

این مطالبه هم اکنون در کانال دیده بان فعال است.

برای امضای این مطالبه، در پیام رسان تلگرام به نشانی زیر مراجعه کنید:

https://t.me/didebanShafafiat/1793

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *