منو

جمعی از مهندسان کشور با ارسال مطالبه خود در سامانه مطالبه گری دیده بان شفافیت و عدالت از رییس سازمان نظام مهندسی خواستار اجرای ماده ۲۱ قانون ارتقا سلامت اداری و مبارزه با فساد و ارتقاء سامانه ارجاع خدمات مهندسی شدند.

به گزارش داد، متن این مطالبه بدین شرح است:

نظام مهندسی

متاسفانه گله مندی مهندسان استانها نسبت به اختلالات سامانه های ارجاع خدمات مهندسی در سال های اخیر شدت گرفته است و انتظار می رود با اجرای ماده ۲۱ قانون ارتقا سلامت اداری و مبارزه با فساد ، درخواست های ان ها در راستای ایجاد  سامانه  شفاف و سالم محقق شود.

ما امضاء کنندگان این مطالبه از ریاست سازمان نظام مهندسی می خواهیم تا در راستای وظایف و اختیارات خود وفق ماده ۱۱۶ آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان نسبت به اجرای این ماده قانون ارتقا سلامت اداری اقدام فوری و عملی انجام دهند.

سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس @DaadRobot در تلگرام برای ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه با بالاترین امضاء را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه را پیگیری خواهدکرد.

این مطالبه هم اکنون با بیش از ۱۰۰۰ امضاء در کانال دیده بان فعال است.

در صورت تمایل به امضای این مطالبه، در پیام رسان تلگرام به نشانی زیر مراجعه کنید:

https://t.me/didebanShafafiat/1777

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0