Warning: session_start(): open(/tmp/sess_01ra0qmhr3esq05okmc4gpi7ql, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/koketa/domains/daad.ir/public_html/wp-content/plugins/pe-recent-posts/pe-recent-posts.php on line 19

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: ) in /home/koketa/domains/daad.ir/public_html/wp-content/plugins/pe-recent-posts/pe-recent-posts.php on line 19
اختيار انتخاب مهندس ناظر را از مالکان ساختمان بگيرید – دیده‌بان شفافیت و عدالت
منو

جمعی از مهندسان راه و ساختمان با ثبت مطالبه خود در سامانه مطالبه گری دیده بان شفافیت و عدالت خواستار تجدید نظر در انتخاب مهندس ناظر توسط مالکان ساختمان شدند.

به گزارش داد، این مطالبه که خطاب به اسلامی وزیر راه و شهرسازی است، بدین شرح است:

مهندس ناظر

وزارت راه و شهرسازی به سازمان نظام مهندسی دستور داده ارجاع نظارت به مهندسان متوقف شود و مالکان ساختمان خودشان بتوانند مهندس ناظر را انتخاب کنند.

این تصمیم علاوه بر تضعیف درآمد مهندسان، باعث تضییع حق مردم نسبت به مسکن و تضعیف سازمان نظام مهندسی خواهد شد. ما امضا کنندگان این مطالبه از وزیر راه و شهرسازی درخواست داریم این تصمیم تجدیدنظر کنند.

این مطالبه با ۲۲۵۱ امضاء در کانال دیده بان شفافیت و عدالت فعال است.

سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس @DaadRobot در تلگرام برای ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه با بالاترین امضاء را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه را پیگیری خواهدکرد.

در صورت تمایل به امضای این مطالبه، در پیام رسان تلگرام به نشانی زیر مراجعه کنید:

https://t.me/didebanShafafiat/1752

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *