منو

جمعی از مالباختگان موسسه کاسپین با درج مطالبه خود در سامانه مطالبه گری دیده بان شفافیت و عدالت خواستار اقدام فوری قوه قضائیه در برگزاری دادگاه این موسسه اعتباری شدند.

به گزارش داد، متن این مطالبه بدین شرح است:

کاسپین

بانک مرکزی با اعطای مجوز به موسسه کاسپین (آرمان ایرانیان سابق) و قرار دادن نام آن در سایت بانک مرکزی موجب اعتماد مردم جهت سپرده گذاری و دریافت تسهیلات در این موسسه شد ولی سود سپرده گذاران از شهریور۹۴ صفر گردید و سود ۳۸ درصدی تسهیلات با وثیقه سپرده تا به امروز به قوت خود باقی ماند یعنی قرارداد سپرده ها بصورت یکطرفه فسخ شد و لیکن قرارداد تسهیلات تا به امروز پابرجاست.

ما امضاکنندگان این نامه از دادستان به عنوان مدعی العموم می خواهیم ضمن رسیدگی سریع به اعلام جرم سازمان دیده بان شفافیت و عدالت علیه مسئولان سابق بانک مرکزی، زیان وارده به سپرده گذاران را از این مسئولان خاطی جبران کنند.

این مطالبه هم اکنون با ۲۳۸۷ امضاء در کانال دیده بان فعال است.

سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس @DaadRobot در تلگرام برای ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه با بالاترین امضاء را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه را پیگیری خواهدکرد.

در صورت تمایل به امضای این مطالبه، در پیام رسان تلگرام به نشانی زیر مراجعه کنید:

https://t.me/didebanShafafiat/1756

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0