منو

جمعی از مردم استان خوزستان از وزرای نفت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار ” عزل مدیران و اعضای هیئت مدیره پروازی” شده اند. بسیاری از صنایع و شرکت های بزرگ نفت، گاز و پتروشیمی در این استان قرار دارند که اکثر مدیران آن ها پروازی هستند، این پروازی بودن مدیران این روزها به مدیران میانی و اعضای هیئت مدیره شرکت ها نیز رسیده است.

پیش از این معاون اول رئیس جمهور طی بخشنامه شماره ۱۲۹۸۹۲/۵۳۸۵۳ خواستار عدم انتصاب مدیران پروازی و اولویت قراردادن نیروهای بومی شده بود. وزیر نفت نیز در بخشنامه جداگانه ای بر برکناری مدیران پروازی تاکید کرده بود که این بخشنامه ها تاکنون در حد بخشنامه مانده است.

خوزستان

متن این مطالبه به شرح ذیل است:

“باوجودی که اکثر صنایع عظیم نفت و پتروشیمی کشور در استان خوزستان قراردارند، اکثر مدیران و اعضای هیئت مدیره این صنایع غیر بومی هستند که انتصاب این افراد مغایر مفاد بخشنامه شماره ۱۲۹۸۹۲/۵۳۸۵۳ مصوبه مورخ ۱۹ دی ماه ۱۳۹۵ ابلاغی معاون اول رئیس جمهور است.

ما امضا کنندگان این نامه خواستار عزل مدیران خاطی از مصوبه هیئت دولت مبنی بر بومی گزینی و مدیران پروازی و عدم بکار گیری مدیران و اعضای هیئت مدیره پروازی و اولویت قرار دادن نیروهای توانمند بومی هستیم.”

سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس @DaadRobot در تلگرام برای ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه ای که بیشترین امضا برایش جمع شود را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه پیگیری خواهدکرد.

در صورت تمایل به امضای این مطالبه، در پیام رسان تلگرام به این نشانی مراجعه کنید:

https://t.me/didebanShafafiat/1754

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0