منو

جمعی از فعالان صنعت خودرو از رئیس قوه قضائیه خواستار محاکمه “متهمان فساد در واردات خودرو” شده اند، پرونده ای که تیرماه سال جاری حرف و حدیث های زیادی به پا کرد و اخیراً با انتشار اسنادی پای برخی دولتمردان به این فساد خودرویی باز شده است.

 

خودرو

متن این مطالبه به شرح ذیل است:

با وجود گذشت چندماه از پرونده فساد در ثبت سفارش خودرو که به گفته وزیر سابق صمت با دخالت برخی کارکنان دولتی همراه بوده، متاسفانه خبری از محاکمه این فساد در واردات خودرو منتشر نشده است.

نظربه سودهنگفتی که درجریان واردات غیرقانونی خودرو طی یکسال گذشته عاید عده‌ای شده و آسیب شدیدی که این ماجرا به اعتمادعمومی ولرد کرده و برای روشن شدن تکلیف اسناد منتشره جدید در آبان۹۷ درباره نقش آقای شریعتمداری در این ماجرا،

ما امضا کنندگان این مطالبه از رئیس قوه قضائیه تقاضا داریم با استفاده ار اختیارات ویژه کسب شده، دستور دهند دادگاه واردات غیرقانونی خودرو خارج ازنوبت، علنی و فوری تشکیل و قاصران و مقصران این ماجرا به مردم معرفی شده و به اشد مجازات ممکن برسند.

سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس @DaadRobot در تلگرام برای ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه ای که بیشترین امضا برایش جمع شود را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه پیگیری خواهدکرد.

در صورت تمایل به امضای این مطالبه، در پیام رسان تلگرام به این نشانی مراجعه کنید:

https://t.me/didebanShafafiat/1746

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0