منو

در پی شکایت انجمن صنایع سلولوزی بهداشتی ایران، دیده‌بان شفافیت و عدالت پس ازبررسی‌های اولیه رسماً از مراجع قانونی خواستار مقابله با سوءاستفاده شرکت پارس‌حیات از انحصار در بازارتیشو ، محاکمه و تنبیه آن بخاطر ایجاد کمبودمصنوعی پوشک،تعطیلی کارخانه های تولیدی سلولزی و تعیین تکلیف ۴۹میلیون دلار ارز دولتی به این شرکت شد.

توکلی-شریعتمداری

به گزارش داد، متن این نامه بدین شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر شریعتمداری

وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت

احتراماً به پیوست نامه ۲۴۱/ص/۹۷ مورخ ۱۴/۶/۹۷ انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران در مورد شرکت پارس حیات ساغلیک ارونلری ارسال می گردد. بررسیهای دیده بان شفافیت و عدالت نشان می دهد که این شرکت به رغم دریافت ارز دولتی؛ با اقدام انحصارجویانه مواد اولیه وارداتی را در اختیار شرکتهای تولیدی سلولزی قرار نمی دهد و موجب تعطیلی بسیاری از کارخانه های تولیدی گردیده است. از طرفی با عدم توزیع متوازن محصولات تولیدی خود به مردم باعث کمبود و التهاب در جامعه مصرف کننده شده است.

لذا جا دارد با توجه به ابعاد اجتماعی و امنیتی (علاوه بر ابعاد اقتصادی) دستور فرمایید با قید فوریت نسبت به حل این موضوع اقدام گردد و نتیجه را نیز به دیده بان شفافیت و عدالت اعلام نمایند.

با تشکر

احمد توکلی

 

 

 

1

2

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0