منو

 

مطالبه گری

در مطالبه ای که توسط معلمان سراسر کشور به سامانه مطالبه گری دیده بان شفافیت و عدالت ارسال شد، مطالبه کنندگان از وزارت آموزش و پرورش خواستند تا در مورد افزایش حقوق معلمان منطبق با قانون مصوب مجلس اقدام کند.

به گزارش روابط عمومی داد، متن این مطالبه بدین شرح است:

در اردیبهشت ماه سال جاری براساس مصوبه دولت مبنی بر افزایش حقوق کارکنان دولتی (طبق روال سال های گذشته) قرار بر این شد تا ۲۰ درصد به حقوق و دستمزد فرهنگیان افزوده شود. اما نکته قابل تامل این است که با وجود این افزایش حقوق اتفاق خاصی در افزایش دریافتی ها در فیش حقوقی معلمان مشاهده نمی شود.

محمد جواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ششم مردادماه امسال گفت: ایراد اصلی در افزایش حقوق معلمان این است که برخی ردیف‌ها در فیش حقوقی معلمان را حذف یا کاهش داده‌اند و این یعنی عملاً افزایش حقوقی انجام نشده است.

ما امضاء کنندگان این مطالبه از وزارت آموزش و پرورش می خواهیم تا بدون دست بردن در سایر ردیف های فیش حقوقی یعنی اعمال ۲۰ درصد مصوبه مجلس افزایش حقوق معلمان را اعمال نماید.

برای دسترسی و امضای این مطالبه در سامانه @DaadRobot می توانید از طریق لینک زیر وارد  شوید:

https://t.me/didebanShafafiat/1715

برای دسترسی به سابقه خبر بالا اینجا کلیک کنید:    حقوق معلمان اضافه نشده است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0