منو

 

طی نشستی ، دفتر مرکزی دیده بان شفافیت و عدالت در استان چهارمحال و بختیاری با حضور احمد توکلی رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت وعدالت افتتاح شد. توکلی در این نشست بر تعامل این دفتر با دستگاه های نظارتی استان در زمینه مبارزه با فساد تاکید کرد.

دیده بان

توکلی در این جلسه با ایراد سخنرانی ضمن تبریک به هیات مرکزی استان در تاسیس این دفتر بر اراده راسخ  اعضا برای بررسی فساد و مبارزه با آن تاکید کرد.

وی در ادامه سخنانش تعامل با دستگاه های نظارتی استان را ضروری دانست و گفت: همراهی با دستگاه های نظارتی پشتوانه خوبی برای مبارزه با فساد در استان خواهد بود.

رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت به بیان مهمترین اقداماتی که می بایست توسط دفتر استان انجام شود پرداخت و آن را اینگونه بیان کرد: رصد کردن سریع و به موقع مفاسد اقتصادی در استان و همچنین پی گیری سریع و بی وقفه پرونده ها و گزارش های رسیده توسط مردم از اساسی ترین اقدامات این دفتر نمایندگی می باشد.

پس از آن نشست خبری با حضور خبرنگاران این استان برگزار شد.

توکلی در نشست دیگری با نخبگان استان چهارمحال و بختیاری دیدار کرد و به سوالات مختلف آنها در زمینه مبارزه با فساد پاسخ داد و بر ضرورت همکاری آنان با دفتر مرکزی استان تاکید نمود.

رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت همچنین دیدار جداگانه ای با فرمانده سپاه و رئیس دادگستری استان چهارمحال بختیاری داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0