منو

جمعی از مالباختگان موسسات غیرقانونی مالی و اعتباری ثامن الحجج و کاسپین از دادستان کل کشور خواستند تا ولی الله سیف رئیس کل سابق بانک مرکزی را به دلیل تخلف های متعدد در صدور مجوز برای این موسسات محاکمه نموده و تا زمان صدور رأی دادگاه ممنوع الخروج گردد.

سیف
متن این مطالبه به شرح ذیل است:
از آنجا که عملکردهای ولی الله سیف در زمان تصدی رئیس کل بانک مرکزی حاوی قصور و تقصیرهای متعددی درباره صدور مجوز برای موسسه مالی اعتباری کاسپین و تأخیر ۱۸ ماهه در اعلام مصوبه شورای پول و اعتبار در انحلال موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج است، ما طلبکاران این موسسات از دادستانی محترم درخواست داریم به شکایت های رسیده از آقای سیف رسیدگی و تا زمان صدور رأی، آقای سیف را ممنوع الخروج کنید.
سامانه هوشمند دیده بان شفافیت و عدالت به آدرس @DaadRobot در تلگرام برای ثبت مطالبات شهروندان و جمع آوری امضا برای هر مطالبه توسط خود شهروندان راه اندازی شده و دیده بان شفافیت و عدالت هر هفته مطالبه ای که بیشترین امضا برایش جمع شود را کتبا از مسئول مربوطه درخواست و نتیجه پیگیری خواهدکرد.

آدرس دسترسی به این مطالبه جهت امضاء:   https://t.me/didebanShafafiat/1687

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0