Warning: session_start(): open(/tmp/sess_0f63tu80f8s7h5j219g4o46nr0, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/koketa/domains/daad.ir/public_html/wp-content/plugins/pe-recent-posts/pe-recent-posts.php on line 19

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: ) in /home/koketa/domains/daad.ir/public_html/wp-content/plugins/pe-recent-posts/pe-recent-posts.php on line 19
نوروزی در گفتگو با داد ؛ تعطیلی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی هم جای تعجب دارد و هم موجب نگرانی است/ پی گیری از لاریجانی برای تشکیل جلسات – دیده‌بان شفافیت و عدالت
منو

سخنگوی کیمسیون قضایی و حقوقی مجلس با انتقاد از تعطیلی جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی  گفت: تشکیل نشدن جلسات این ستاد هم جای تعجب دارد و هم موجب نگرانی و دغدغه است.

نوروزی

حجت الاسلام والمسلمین حسینعلی نوروزی نماینده رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار داد با بیان اینکه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس پی گیر برخورد جدی با مفاسد اقتصادی است گفت: تاکنون موضوعات مهمی در کمیسیون در این زمینه پی گیری شد که از جمله طرح علنی شدن رسیدگی در دادگاه ها ،دادگاه های مفاسد مالی ، طرح تصویب مبارزه با مفاسد اقتصادی ،اصلاح قانون تجارت و طرح رسیدگی به اموال مسوولین از جمله این موارد بود.

وی افزود: با آنکه برای مبارزه با مفاسد اقتصادی ستادی مرکزی تشکیل شد که مسوولان ارشد قوای سه گانه در آن عضویت دارند اما متاسفانه اقدامی برای مبارزه با فساد نمی شود.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تصریح کرد: ستاد مذکور کاری را که باید روزانه و هفتگی پی گیری کند اما ماه هاست که هیچ اقدامی نکرده و ۹ ماه جلسات آن تعطیل است.

حجت الاسلام والمسلمین نوروزی تاکید کرد:‌کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از اعضای ستاد می خواهد که برای مبارزه با فساد فکر بهینه ای داشته باشند و در این زمینه چابک تر عمل کنند.

وی گفت: ما از علی لاریجانی رپیس مجلس می خواهیم تا پی گیر تشکیل نشدن جلسات ستاد باشد و توضیح دهد که چرا این ستاد تعطیل شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *