منو

رئیس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو با اشاره به ابهامات جدید درخصوص سوء استفاده از لیبلهای سال ساخت خودروهای وارداتی گفت: نیروی انتظامی باید جزییات دقیق‌تری از پرونده قاچاق خودرو در بندرعباس را رسانه‌ای کند.

 قاچاق

به گزارش داد ، اواسط فروردین ماه سال جاری موضوع انهدام باند قاچاق خودرو از سوی فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان برای نخستین بار رسانه ای شد. در این بین نیروی انتظامی محموله ۱۰۵ دستگاه انواع خودروهای رنو و تویوتا را خارج از گمرک توقیف کرده بود بعد از توقیف این خودروها نیروی انتظامی محموله دیگر را که تعداد آنها بیش از ۳۰۰ خودرو بوده را در یکی از گمرکات جنوب کشور توقیف  و به سازمان انبار تملیکی تحویل داده است.

‎میثم رضایی رییس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو در گفت و گو با تسنیم در این خصوص معتقد است، بر اساس اطلاعات موجود استناد اصلی نیروی انتظامی برای قاچاق شدن خودروهای مذکور مربوط به جعل لیبلهای حاوی اطلاعات سال ساخت است. با این وجود یکی از مدیران اجرایی در مبادی رسمی وقوع قاچاق خودرو  را تکذیب کرده است.

وی گفت:  اگر در صنف واردکنندگان خودرو هر نوع تخلفی روی داده دستگاههای نظارتی و قضایی باید به شدت با آن برخورد کنند.

‎رضایی  با بیان اینکه اسناد موجود در خصوص پرونده قاچاق خودروهای رنو و تویوتا نشان می‌دهد که لیبلهای مربوط به سال ساخت تعدادی از خودروها وارداتی، شبهه دار بوده گفت:نیروی انتظامی بایستی جزییات دقیق تر این پرونده را رسانه‌ای کند در حال حاضر با تکذیب دستگاههای اجرایی، نوعی سو برداشت در خصوص اقدامات نیروی انتظامی ایجاد شده است.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0