منو

به گزارش داداحمد توکلی در یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت:

توکلی-فدایی
اواخر مهر سال ۱۳۹۶ پس از بازدید از چهار پارچه آبادی شمال غربی تهران که بزرگراه در حال احداث تهران- -شمال از میان یا کنار باغات و خانه‌هایشان، مطالبی را پیرامون حق در حال تباه شدن مردم منطقه در همین‌جا منتشر کردم. سرانجام در تاریخ ۲۵ دی‌ماه طی نامه‌ای به آقای رئیس‌جمهور و پس از شرح مشکلاتی که احداث بزرگراه بر مردم منطقه بار کرده است، به استناد قانون مدنی تذکر دادم که جبران خسارت بر عهده دولت است. آقای رئیس‌جمهور سه روز بعد دستور جبران خسارات و انجام لوله‌کشی گاز برای آن منطقه را صادر فرمود که همان زمان دیده‌بان شفافیت و عدالت رسماً تشکر خود را اعلام کرد.
حالا خدا را شاکرم که به مردم خبر دهم که درخواست‌های مهم را عمل کرده‌اند یا مقدمات را فراهم ساخته‌اند. خسارت به باغات گیلاس برآورده شده و پیش از عید بخشی از طلب هر باغدار داده شده است. حریم جاده که به علت ارتفاع جاده از زمینِ باغات اساساً وجود نداشت حذف شده. نتیجه این تصمیم امکان ساخت‌وساز در زمین روستائیان است که مشکل مسکن جوانان منطقه را حل می‌کند. لوله‌کشی گاز هم که مصوبه آن صادر شده و هماهنگی با بیشتر ادارات ذیربط انجام یافته و در حال نهایی شدن است، به زودی آغاز می‌شود.
بر خود لازم می‌دانم که خودم و به نمایندگی از #دیده‌بان_شفافیت_و_عدالت از شخص رئیس‌جمهور و دولت از این بابت تشکر کنم. جا دارد از دادستان غرب تهران نیز یاد کنم که تدابیر وی از بروز دردسرهایی که هزینه برای جامعه می‌ساخت جلوگیری کرد. همین‌طور از مردم صبور و شهید داده و شورای روستاهای منطقه نیز سپاسگزارم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0