منو

نقوینام ۱۰۰ نفر از مسئولین دو تابعیتی در گزارش مجلس آمده است .
سید حسن نقوی حسینی نماینده ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش تحقیق و تفحص از ۲ تابعیتی ها یک بخش اصلی دارد که چند صد صفحه است اما یک پیوست و یک خلاصه گزارش هم دارد.

وی افزود: خلاصه گزارش این تحقیق و تفحص، ۱۰ صفحه است که برای قرائت در صحن مجلس در نوبت قرار دارد که احتمالا در روزهای آینده این گزارش قرائت می شود.

به گزارش داد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به ذکر  نام ۱۰۰ نفر از مدیران و مقات دارای تابعیت مضاعف در گزارش مذکور گفت: اسامی افراد در صحن مجلس قرائت نمی شود ولی برای بررسی در اختیار مسئولین امر قرار می گیرد.

نقوی حسینی گفت: آنچه در گزارش هیئت تحقیق و تفحص مجلس آمده مستند و بر اساس بررسی های دقیق و کارشناسی شده است.

وی افزود: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان گزارش  نمایندگان پیشنهادی تهیه کرده اند تا در قالب طرح در مجلس مطرح شود و بر اساس آن همه مقامات و مسئولین کشور موظف هستند در خصوص داشتن یا نداشتن تابعیت مضاعف و گرین کارت اظهار نظر کنند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: در صورت تصویب این طرح در مجلس از همه مقامات و مسئولین پرسیده می شود که آیا دارای تابعیت مضاعف و گرین کارت هستند یا نه.

نقوی حسینی گفت: پاسخ مقامات به این پرسش خود یک سند است و دیگر کسی نمی تواند بگوید که برای تابعیت مضاعف یا گرین کارت به آنها تهمت زده شد.

منبع: الف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0