منو

گاز
حمیدی / مسئول دیده بان شفافیت و عدالت در استان خراسان رضوی درباره حذف نشدن آبونمان از قبوض گاز گفت: به نیابت از مشترکان از شرکت گاز شکایت می کنیم.
مهدی برادران در گفت وگو با خراسان رضوی افزود: با توجه به این که رأی نهایی دیوان عدالت اداری مبنی بر حذف آبونمان از قبوض مشترکان گاز صادر و منتشر شده است ولی شرکت ملی گاز هنوز آبونمان را از قبوض گاز حذف نکرده است و از سوی دیگر این موضوع جزو حقوق عامه مردم  به حساب می آید و همه مشترکان توان و زمان آن را ندارند که به‌عنوان ذی‌نفع به مراجع قضایی مراجعه کنند و از اجرا نشدن قانون از شرکت گاز شاکی شوند، دیده بان شفافیت و عدالت استان به نیابت از مشترکان از شرکت گاز به دلیل اجرا نشدن قانون حذف آبونمان گاز به مراجع قضایی شکایت خواهد کرد . وی با اشاره به گزارش‌های پیگیرانه خراسان رضوی در این باره اظهار کرد: گروه حقوقی دیده بان شفافیت و عدالت استان با دریافت مدارک و مستندات در این زمینه از روزنامه خراسان رضوی و پیگیری مسائل حقوقی و دیگر ابعاد آن هفته آینده شکایت خود را تسلیم مقامات قضایی خواهد کرد.
همچنین روز یک شنبه در پی امتناع شرکت گاز از حذف آبونمان از قبوض با وجود رای دیوان عدالت اداری، احمد توکلی رئیس هیئت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت طی نامه ای به وزیر دادگستری خواهان پیگیری و استرداد آبونمان گاز از تعزیرات حکومتی شد.

منبع:روزنامه خراسان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0