منو

تاتاسناد موثق حاکی از آن است که یکی از مدیران سازمان تات در استان تهران مرتکب تخلفاتی از جمله سند سازی و استفاده از پیمانکاران فاقد صلاحیت بوده است.

طبق اسنادی که به‌تازگی در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفته است، مشخص شده که یکی از مدیران زیر مجموعه سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج وزارت جهاد کشاورزی با نام و.ب تخلفات گسترده‌ای از قبیل فاکتورسازی، تغییر طرح مصوب، تغییر اسناد واقعی، ارائه اسناد صوری و ارائه صورت وضعیت‌های متناقض به مراجع ذیصلاح کرده است.

مسئله تا بدانجاست که نام‌برده از سوی بعضی نهادهای نظارتی پیمانکاری فاقد صلاحیت برای اجرای عملیات مختلف به کار گرفته که سندسازی و تضییع حق دولت در آن به دفعات محرز شده است.

این گزارش تصریح می‌کند که حتی یکی از مدیران مالی همین مجموعه بدون رعایت موازین قانونی و با سهل‌انگاری در انجام وظایف محوله، جرائم و تخلفاتی را مرتکب شده است. کار بدانجا رسیده که قرار است حسابرسی مجدد توسط حسابرسان مورد اعتماد قوه قضاییه از زمان انتصاب این مدیر تاکنون انجام شود.

با این وجود مدیر یاد شده به تازگی مجری یکی از طرح‌های توسعه‌ای بخش کشاورزی شده است.

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0