منو

سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت : یکی از جاهایی که در آن فساد وجود دارد رانت هاست که درباره آن قانون نداریم و باید کمک کنیم قانونی درباره رانت ها وضع شود.
سایت حقوقی قاضی ناصر سراج در سی و ششمین سالروز تاسیس سازمان بازرسی کل کشور افزود: ۸۰۰ هزار میلیارد تومان بودجه دانشگاه ها و هیئت امناست که خیلی از فسادها در این زمینه است، به طوری که در یکی از دانشگاه های شهر کوچک یک کارپرداز ۲۰۰ میلیون و کارپرداز دیگر ۵۰۰ میلیون از دانشگاه یک شهر کوچک اختلاس کردند.

سراج در ادامه به امضای طلایی انحصارگرایی اشاره کرد و گفت: یکی از فسادها نیز انحصارگرایی است که شورای رقابت در این خصوص تلاش کرد اما موفقیت آمیز نبود.

وی در ادامه به شفاف نبودن اشاره کرد و گفت: متاسفانه در بحث دولت الکترونیک مشکل داریم و باید این موضوع را پیگیری کنیم تا دولت الکترونیک اجرایی شود.

سی و ششمین سالروز تاسیس سازمان بازرسی کل کشور با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور و قاضی عزت توفیق جعفر معاون کمیسیون درستکاری جمهوری عراق و هیئت عراق و جمعی از مقامات قضایی در سالن غدیر سازمان بازرسی برگزار شد.

منبع:قانون

1 پاسخ به سراج:برای رانت ها، قانون نداریم
  1. برای رانت قانون نباشه . آیا این تکلیف روازشمابرمیداره که با رانت و ویژه خواری مقابله کنید؟
    قانون ما حکم چراغ قرمز سرچهارراه رو داره که درصورت حضور مامورانتظامی شما مکلف به تبعیت ازفرامین مامور هستید.
    آیادرزمینه مبارزه بافساد مسئولین ما به اندازه ی یک مامور راهور انجام وظیفه کردند؟


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0