منو

 قوه قضائیه "جرم" نجومی بگیران را اعلام کند

عضو کمیسیون حقوقی مجلس ضمن اشاره به این که محاسبات دیوان محاسبات کشور دولتی است یادآور شد: سقف حقوق مدیران دوازده میلیون و در شرایطی خاص اندکی بیشتر در نظر گرفته شد اما شاهد هستیم دیوان محاسبات بدون توجه به فیش های نجومی چند ده میلیونی اعلام می کند نجومی بگیری وجود ندارد.

حجت الاسلام حسن نوروزی در گفتگو با راه دانا؛ در خصوص تبرئه نجومی بگیران توسط دیوان محاسبات اظهار داشت: اگرچه گزارش دیوان محاسبات حاکی از تبریه این افراد است اما در حقیقت صحبت نهایی و صحیح را باید از قوه قضائیه شنید.
وی با اشاره به اظهارات اژه ای مبنی بر محکومیت ۲۰نجومی بگیر در قوه قضائیه گفت: قطعا مدیرانی که حقوق بالایی را به صورت غیر قانونی دریافت کرده اند وجود دارند و دیوان محاسبات نمی تواند بگوید نجومی بگیری وجود ندارد.
عضو کمیسیون حقوقی مجلس با بیان اینکه محاسبات دیوان محاسبات دقیق نیست عنوان کرد: رای دیوان صحیح نیست چرا که آنها منتقد این جریان نبوده و در حالی که باید سقف حقوق ۱۲ میلیون تومان باشد انها سقف حقوق را ۲۰میلیون در نظر گرفته اند.
نوروزی ضمن اشاره به این که محاسبات دیوان محاسبات کشور دولتی است، یادآور شد: سقف حقوق مدیران دوازده میلیون و در شرایطی خاص اندکی بیشتر در نظر گرفته شد اما شاهد هستیم دیوان محاسبات بدون توجه به فیش های نجومی چند ده میلیونی اعلام می کند نجومی بگیری وجود ندارد.
وی در ادامه گفت: قطعا افرادی به عنوان نجومی بگیر وجود دارند که مجرم هم هستند و وظیفه اصلی با قوه قضائیه است که جرم انها را اعلام کند، هرچند تا کنون دیوان محاسبات و دولت کسی را به عنوان نجومی بگیر به قوه قضائیه معرفی نکرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0