منو

تکذیب ادعاهای حمید بقایی

بازپرس پرونده حمید بقایی با تکذیب ادعا‌های وی در خصوص حسین فریدون، گفت: توهین‌ها و تهمت‌های بقایی به مسوولان قضایی نمی‌توان مفری برای فرار وی از چنگال عدالت باشد. به گزارش میزان، بازپرس پرونده حمید بقایی با تکذیب ادعا‌های وی در خصوص حسین فریدون، گفت: توهین‌ها و تهمت‌های بقایی به مسوولان قضایی نمی‌توان مفری برای فرار وی از چنگال عدالت باشد.
بیژن قاسم زاده، بازپرس پرونده حمید بقایی در واکنش به ادعا‌های این متهم در خصوص حسین فریدون گفت: هیچ صحبتی بین من و متهم در خصوص اتهام آقای فریدون رد و بدل نشده و قویا ادعا‌های آقای بقایی را تکذیب می‌کنم. وی در خصوص اظهارات اخیر بقایی علیه مسوولان قوه قضائیه گفت: این توهین‌ها و تهمت‌های ناروا به مسوولان قوه قضائیه، رجزخوانی‌های عوام فریبانه است و به نظر این بازپرسی نمی‌تواند مفری برای فرار ایشان از چنگال عدالت باشد و آنچه مسلم است اشاعه اکاذیب و اتهامات ناروا به مسوولان عالی قضایی که در طول انقلاب کارنامه‌ای درخشان از خود باقی گذاشته اند نشان شجاعت نیست و با ادعای عدالت خواهی و سرباز امام زمان (عج) بودن مغایرت دارد. قاسم زاده تصریح کرد: این بازپرسی به مردم شریف ایران اطمینان می‌دهد هرگز تحت تاثیر رجزخوانی‌های متهم قرار نگرفته و مصمم‌تر به رسیدگی این پرونده ادامه خواهد داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0