منو

طرح دو فوریتی علیه مدیران بازنشسته

نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس از تقدیم طرح دو فوریتی استفاده از مدیران بازنشسته در هفته آینده به هیئت رئیسه مجلس خبر داد. فریدون احمدی در گفت‌وگو با موج رسا، با اشاره به طرح دو فوریتی نمایندگان در خصوص ممنوعیت استفاده از بازنشستگان در کابینه دولت اظهار کرد: مراحل پایانی تکمیل این طرح در حال انجام است.

وی افزود: به احتمال زیاد این طرح هفته آینده تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌شود تا در آینده در دستور کار قرار گیرد.

نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با تاکید بر فرصت دادن به جوانان توانمند عنوان کرد: بارها تاکید کرده‌ام که برخی از کسانی که بیش از ۳۰ سال در این کشور مدیر بودند نشان داده‌اند که ناکارآمد بوده‌اند و اگر خط فقری در جامعه ما وجود دارد به خاطر مدیرانی است که زیر خط فهم هستند.

وی تصریح کرد: معتقدم که استفاده از بازنشستگان در سمتهای استاندار، وزیر، معاون وزیر و حتی معاون استانداران خیانت به کشور است.

طبق گفته احمدی در طرح دو فوریتی مجلس برای ممنوعیت استفاده از مدیران بازنشسته، دولت نمی‌تواند در پستهای کلیدی از جمله پستهای وزیر، معاونان وزرا، استاندار و غیره از این مدیران استفاده کند.

به گزارش موج رسا؛ طرح ممنوعیت استفاده از مدیران بازنشسته با حمایت نسبی نمایندگان مواجه شده و بسیاری از افراد آن را امضا کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *