منو

دستگیری فریدون، برابری همه در برابر قانون را نشان می‌دهد

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: دستگیری حسین فریدون مطابق با وظایف قوه قضائیه و اصل برابری همه در برابر قانون بوده‌است و مردم باید نسبت به این موضوع مدعی باشند.
حجت‌الاسلام حسن نوروزی در گفتگو با صبح توس؛ با بیان اینکه دستگیری حسین فریدون وظیفه قوه قضائیه است، عنوان‌کرد: وظیفه قوه قضائیه این نیست که فقط بزهکاران را بگیرید، بلکه وظیفه‌ این قوه برخورد با افرادی است که خلاف قانون عمل کرده اند.
وی با اشاره به اینکه چنانچه هرکس حتی من مرتکب خطا شوم قوه قضائیه باید اقدام به محاکمه کند، ادامه داد: همه مردم در برابر قانون یکسان هستند و دستگیری حسین فریدون مطابق با وظایف قوه قضائیه و اصل برابری همه در برابر قانون بوده‌است و مردم باید نسبت به این موضوع مدعی باشند.
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: نخبگان و رسانه‌ها به عنوان زبان گویای ملت باید دربرابر این موضوع رسالت خود را ایفا و تلاش کنند قوه قضائیه وظایف خود را به خوبی اجرا کنند.
حجت الاسلام نوروزی در پاسخ به این سوال که آیا قوه قضائیه کمی دیر به این موضوع رسیدگی نکرده‌است؟، اظهارکرد: من در این مورد اطلاع دقیقی ندارم و نمی‌توانم اظهار نظری داشته باشم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *