منو

پیگیری مشکلات موسسات مالی و اعتباری در مجلس

رئیس مجلس مجموع نظر مجلس را حل مشکل سپرده گذاران به نحو عام و در اسرع وقت از سوی بانک مرکزی خواند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، علی لاریجانی در ابتدای جلسه علنی صبح امروز و در تشریح جلسه غیرعلنی مجلس تصریح کرد: در ابتدای جلسه غیرعلنی آقای پزشکیان که از سوی مجلس مأمور پیگیری موضوع مؤسسات اعتباری بود، گزارشی در این باره ارائه کرد. وی افزود: در ادامه نیز آقای سیف، رئیس کل بانک مرکزی گزارشی درخصوص اقدامات انجام شده از سوی بانک مرکزی برای حل مشکل سپرده گذاران ارائه کرد و سپس نمایندگان مردم نیز توضیحات و راهکارهایی برای حل این مشکل ارائه کردند.
لاریجانی مجموع نظر مجلس را حل مشکل سپرده گذاران به نحو عام و در اسرع وقت از سوی بانک مرکزی خواند و گفت: نظر مجلس بر این بود که اگر بانک مرکزی نیازمند کمک بخش های دیگری چون مجلس باشد، ما به بانک مرکزی کمک می کنیم.
وی خاطرنشان کرد: همچنین قرار شد بانک مرکزی گزارشی از اقدامات انجام شده در این راستا را تا هفته آینده به مجلس ارائه دهد و یا اینکه خودشان در دولت این مشکل را به نحوی حل کنند تا نگرانی سپرده گذاران این مؤسسات اعتباری رفع شود.
وی به پیشنهادی که از سوی مجلس در این جلسه غیرعلنی مطرح شد، اشاره کرد و افزود: اگر به این روش عمل شود می تواند مشکل و دغدغه مردم را حل کند.
رئیس مجلس در پایان گفت: انشاءالله مجلس تا هفته آینده این موضوع را پیگیری خواهد کرد تا به سرانجام برسد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *