منو

هیچ نهادی تا کنون گزارش روشنی از وضعیت موسسه کاسپین و آرمان در اختیار مجلس قرار نداده است

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه مورخه ۷/۳/۹۶ کمیسیون اقتصادی اغلب مباحث و گفت‌وگو های این جلسه در خصوص رسیدگی به وضعیت موسسه کاسپین و آرمان بود و در این جلسه به گزارشاتی که از نهاد های مختلف در این باره به دست ما رسیده بود پرداختیم. حسن حسینی شاهرودی، در گفت‌وگو با راه دانا؛ در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده موسسه کاسپین در مجلس گفت: در جلسه مورخه ۹۶/۳/۷ کمیسیون اقتصادی اغلب مباحث و گفت‌وگو های این جلسه در خصوص رسیدگی به وضعیت موسسه کاسپین و آرمان بود و در این جلسه به گزارشاتی که از نهاد های مختلف در این باره به دست ما رسیده بود پرداختیم. وی با بیان اینکه از وزیر اقتصاد هم در این خصوص خواسته شده است تا نتایج پیگیری های خود را در اختیار مجلس قرار دهد، اظهارداشت: پیش از این از برخی نهاد ها و دستگاه های مرتبط با این پرونده نظیر بانک مرکزی و وزارت اقتصاد درخواست کردیم تا به این موضوع رسیدگی کنند ، از وزیر اقتصاد و بانک مرکزی هم درخواست کرده ایم تا نتایج بررسی های خود را در قالب گزارش جامع در اختیار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار دهد. دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه با اشاره به عدم دریافت گزارش از وزارت اقتصاد و بانک مرکزی در خصوص پرونده موسسه کاسپین و آرمان بیان کرد: با توجه به پیگیری هایی که مجلس در این خصوص از وزارت اقتصاد و بانک مرکزی داشته است هنوز هیچ کدام از این نهادها گزارش و پاسخ روشنی را در اختیار ما قرار نداده اند و قرار است بزودی وزیر اقتصاد این گزارشات را در اختیار مجلس قرار دهد.
حسینی شاهرودی با اعلام اینکه روز چهار شنبه در صحن علنی مجلس به تعیین تکلیف درباره موسسه کاسپین و آرمان خواهیم پرداخت، تصریح کرد: کمیسیون اقتصادی از هیات رئیسه مجلس درخواست کرده است تا رسیدگی به پرونده موسسه کاسپین و آرمان را در روز چهارشنبه انجام دهد و نتیجه قطعی را بعد از جلسه روز چهارشنبه در اختیار مردم قرار می دهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0