منو

موافقت هیئت‌رئیسه مجلس با تمدید ۹۰ روزه تفحص از صندوق فرهنگیان

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از موافقت هیئت‌رئیسه مجلس با تمدید سه ماهه آن برای بررسی‌های بیشتر خبر داد. جبار کوچکی‌نژاد در گفت‌وگو با تسنیم از نامه این هیئت به هیئت‌رئیسه مجلس درباره تمدید سه ماهه تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد و گفت: اعضای هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در نامه‌ای به هیئت‌رئیسه مجلس درخواست کرده‌اند که به دلیل بررسی‌های بیشتر درباره تخلفات احتمالی صورت گرفته در این صندوق، تفحص از آن طبق آیین‌نامه مجلس، سه ماه دیگر تمدید شود.

وی افزود: در پی درخواست اعضای هیئت‌ تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، هیئت‌رئیسه مجلس با آن موافقت کرد و ادامه کار هیئت تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تا سه ماه دیگر جهت بررسی‌های بیشتر به کار خودش ادامه می‌دهد.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: پس از اتمام بررسی‌های انجام شده، گزارش هیئت تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان درباره تخلفات صورت گرفته در این هیئت، در قالب گزارشی تقدیم هیئت‌رئیسه پارلمان می‌شود.

به گزارش تسنیم، تخلفاتی از قبیل عزل و نصب‌های غیر کارشناسی و نیز سوء استفاده‌های کلان مالی از اموال فرهنگیان در صندوق ذخیره فرهنگیان صورت گرفته که منجر به تفحص مجلس از این صندق شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0