منو

توکلی2

 

احمد توکلی رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت طی نامه ای از رئیس زندانها به سبب رسیدگی به وضعیت پرونده یکی از زندانیان شهرستان شهرکرد که تنها به جرم نهی از منکر روانه زندان شده بود تقدیر و تشکر کرد.

متن این ناامه بدین شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای جهانگیر

رئیس محترم سازمان زندان‌ها و بازرس ویژه قوه قضاییه

با سلام و احترام

اقدام در خور تقدیر جنابعالی در سفر به شهرکرد به قصد رسیدگی به وضعیت شاعر انقلابی آقای منصور نظری در زندان شهرکرد و تدبر برای آزادی وی دل‌های نگران عدالت‌خواهان و حق‌طلبان را خرسند کرد. گرچه نفس محکومیت آقای نظری به دلیل نهی از منکر باعث رنجش جدی مردم مطلع از ماجرا شده بود ولی رسیدگی مستقیم بازرس ویژه رئیس محترم قوه قضاییه به شکایت مربوط نشان داد که حذف وسائط و بازرسی مستقیم می‌تواند به نتایجی درست‌تر و بهتر برسد. ضمن آنکه مسئولان محلی را نیز به مراقبت بیشتر از رفتار و کردارشان سوق می‌دهد.

دیده‌بان شفافیت و عدالت وظیفه خود می‌داند که مراتب تشکر این سازمان مردم نهاد را به جنابعالی و رئیس محترم قوه قضائیه تقدیم کند و از ایشان بخواهد که با تقدیر مناسب از این بازرس ویژه موجبات تشویق دیگران را برای دفاع از مظلوم فراهم سازد.

احمد توکلی

رئیس هیأت مدیره سازمان مردم نهاد

دیده‌بان شفافیت و عدالت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0