منو

مطالبه مردمی از نامزدهای دارای عنوان دکتری

جدیدترین مطالبه عمومی منتشر شده در سایت و کانال تلگرامی همخواهی، به تز دکتری ۴نامزد انتخابات ریاست جمهوری اختصاص یافته است. به گزارش الف در این مطالبه آمده است:

آقایان جهانگیری، رئیسی، روحانی و قالیباف،
نظر به شایعات مطرح شده در فضای مجازی درباره مدرک دکتری یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و باهدف شفاف سازی در این باره و پیشگیری از شایعات و تهمتها و سواستفاده های احتمالی در آینده، از شما نامزدهای محترم که مدرک تحصیلی خود را دکتری اعلام کرده اید درخواست میکنیم که فایل کامل تز دکتری تان به همراه اطلاعات نحوه شرکت و گذراندن آزمون ورودی دوره دکتری، امتحان جامع، نام دروس تخصصی و مقالات علمی تدوین شده برای اخذ مدرک دکتری تان را منتشر کنید.
این مطالبه صبح روز چهارشنبه منتشر شده و در اولین ساعت انتشار، ۱۵۰ نفر آنرا امضا کرده اند.
علاقمندان به امضای این مطالبه و نیز طرح مطالبه جدید می توانند به سایت (hamkhahi.ir)
هم‌خواهی
hamkhahi.ir
هم‌خواهی، بستر مطالبه‌گری عمومی

ونیز کانال تلگرامی @hamkhahi مراجعه کنند.
لازم به یادآوریست سه دانشجوی ایرانی دوره دکتری در آمریکا روز سه شنبه یا انتشار بیانیه
اعلام کردند به تز آقای حسن روحانی که سال ۱۹۹۹ با عنوان “The flexibility of Shariah (Islamic Law) with reference to the Iranian Experience”
By Hassan Feridon
در دانشگاه گلاسکو کلدونین (واقع در اسکاتلندِ بریتانیا) دفاع شده دست پیدا کرده اند و برای شبه زدایی از شایعات پیرامون این تز دکتری، قصد دارند بصورت جمع‌سپاری (crowdsourcing) در قالب یک وب‌سایت اینترنتی و با کمک بهترین نرم افزار بین المللی تقلب یاب، اتهامات وارد شده به این تز دکتری را راستی آزمایی کرده و نتیجه را هر چه باشد، اعلام کنند.
دیده بان شفافیت و عدالت از این حرکت پشتیبانی کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0