منو

کارگران کنتور‌سازی قزوین ۱۰ ماه حقوق نگرفتند

جمعی از کارکنان و کارگران شرکت کنتورسازی قزوین در مقابل استانداری قزوین تجمع کرده و خواستار احقاق حقوق ۱۰ ماهه خود شدند.

به گزارش تسنیم، بیش از ۲۰۰ کارگر شرکت کنتورسازی استان قزوین به نمایندگی از تمام کارکنان و کارگران این واحد تولیدی در حالی مقابل استانداری قزوین تجمع کردند که به گفته نماینده این کارگران پاسخ مناسبی از سوی مسئولان استانداری قزوین دریافت نکردند. کارگران این واحد تولیدی از سال ۹۴ مزایای بیمه خود را دریاف نکرده و ۱۰ ماه حقوق خود را هم نگرفته‌اند.

این راهپیمایی در حالی صورت گرفت که کارگران کنتور‌سازی پلاکارت‌ها و نوشته‌هایی با موضوع “‌ما کارگران شرکت کنتور‌سازی با عزمی راسخ برای احقاق حقوق خود تا پای جان ایستاده‌ایم” در دست داشتند، این در حالی است که پیش از این مسئولان استان قزوین بارها و بارها وعده پرداخت مطالبات کارگران را داده‌اند ولی به گفته کارگران تاکنون هیچ پرداختی صورت نکرده است.

یکی از کارگران کنتور‌سازی قزوین در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: مسئولان استانداری قزوین در پاسخ به اعتراضات و اعتصابات کارگران کنتورسازی گفته‌اند که این تجمع‌ها بی‌نتیجه خواهد بود و به‌جای تجمع ‌مقابل استانداری به اداره کار مراجعه کرده و بیمه بیکاری دریافت کنند.

یکی دیگر از کارگران شرکت کنتورسازی نیز در این باره به تسنیم گفت: آخرین خبر برای پرداخت مطالبات کارگران کنتورسازی مربوط به واگذاری شرکت بوده که تا امروز هیچ اتفاقی خاصی در این باره رخ نداده و استانداری هم جواب روشنی به ما نمی‌دهد. مدیر کارخانه در حال حاضر در زندان به‌سر می‌برد و مدیر جدید نیز علی‌‌رغم وعده‌های داده شده هنوز مشخص نشده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0