منو

بازداشت برخی متهمان صندوق ذخیره فرهنگیان

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: تعدادی از متهمان مالی صندوق ذخیره فرهنگیان بازداشت شدند و برخی هم تعهد دادند که در صورت آزادی از زندان مبالغ تخلف شده را به خزانه بازمی‌گردانند.

جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده تخلفات صورت گرفته در صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: در این رابطه برخی افراد متهمان بازداشت شدند که تعدادی از آنها تعهد دادند که در صورت آزاد شدن‌شان از زندان مبالغ تخلفی را بازمی‌گردانیم؛ البته ممکن است مبالغی از تخلف صورت گرفته بازگشت داده شده باشد.

وی افزود: برخی هم تعهد کتبی دادند که به زودی این وجوه برداشت شده را به خزانه بازگردانند. البته برخی هم که بازداشت شدند مدام در حال آزاد شدن هستند که البته با قید وثیقه آزاد و مجدد بازداشت می‌شوند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: در این پرونده برخی در تلاش هستند که خود را با هزار و یک تلاش نجات دهند.

کوچکی‌نژاد در خاتمه گفت که ما همواره پیگیر این پرونده هستیم تا موارد تخلف شده به خزانه برگشت داده شود.
طی روزهای گذشته معاون اول دستگاه قضایی کشور نیز اعلام کرده بود که عده ای از بازداشت شدگان اعلام کردند که حاضر هستند بدهی های خود را به بانک پرداخت کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0