منو

اظهارات پورمحمدی درباره متهمان بانک سرمایه

وزیر دادگستری درباره انتقادات اخیر دادستان تهران به نقض قرار بازپرس درباره ۳ متهم اصلی پرونده بانک سرمایه گفت: آزادی دلیل خاص خودش را دارد و قاضی هم باید آن را تشخیص دهد اما به طور کلی اشکالات فنی بوده و طبیعی هم است.
مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در گفت‌وگو با فارس پیرامون انتقادات اخیر دادستان تهران درباره نقض قرار بازرپرس نسبت به ۳۳ متهم اصلی پرونده بانک سرمایه و در پاسخ به این سوال که چرا دادگاه این حکم را نقض کرده است؟ گفت: این‌ها اشکالات فنی بوده و گاهی نقص پرونده است و یا مدارک و مستندات کم است و این اشکالات فنی و عرفی در پرونده‌ها است. وی تاکید کرد: به هر حال اشکالات فنی بوده و طبیعی هم است و البته الان حضور ذهن ندارم، جزئیات را باید از قاضی پرونده پرسید.
وزیر دادگستری در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه گفته شده این ۳ متهم میلیاردها تومان تسهیلات با توسل به شیوه‌ها و طرق غیر متعارف دریافت کرده‌اند، برخی معتقدند نباید آزاد می شدند گفت: این‌ها را من نمی‌دانم، آزادی دلیل خاص خودش را دارد و قاضی هم باید آن را تشخیص دهد، لذا تا زمانی که وارد پرونده نشویم و با قاضی صحبت نکنیم نمی توانیم نظری بدهیم و از بیرون هم نمی توانیم نظر دهیم اما به طور کلی اشکالات فنی بوده و طبیعی هم است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0