منو
 شهردار

شهردار تهران  پیش از ظهر جمعه در سخنرانی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در اصفهان با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور  گفت: اگر امروز در کشور ما ناکارآمدی، فساد اداری، آسیب اجتماعی وجود دارد یکی از ریشه‌های جدی آن این است که ما مردم را زمینه عمل، به مشارکت دعوت نکردیم، بلکه دار و دسته خود را به این عرصه آورده‌ایم، در هر چالشی از انقلاب زمانی که مردم به میدان آمدند مشکلات حل شد، مشکل این است که مدیریت و اقتصاد را به دست مردم نسپردیم بلکه به دوستان و هم حزبی‌های خود دادیم، در حالی که مدیریت را باید به دست جوانان انقلابی می‌سپردیم.

وی در ادامه گفت: یادمان نرفته در اصفهان در یک روز بیش از ۳۵۰ شهید را تشییع کردیم ولی امروز در عرصه اقتصاد مردم کجایند؟ باید در این زمینه از مردم استفاده کرده و فضا را برای حضور آن‌ها فراهم کنیم، تردیدی وجود ندارد که ظرفیت‌های این کشور تنها با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با استمرار راه امام و شهدا و تحت رهنمودهای رهبری شکوفا شده و در آینده نزدیک بر مشکلات اقتصادی فائق خواهیم آمد.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0