منو

پرفسور-علی-کرمی

یک کارشناس تهدیدات بیوتکنولوژی گفت: محصولات تراریخته وارداتی ایران بیماری‌های جدیدی را از سرطان‌های مهلک تا غیرفعال شدن سیستم ایمنی بدن را به همراه دارند و مافیای ایران در مسند قدرت از آن حمایت می‌کند درحالی‌که سرقت‌های ژنتیکی هم رو به افزایش است.

پرفسور علی کرمی عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله در همایش پدافند غیرعامل  صبح دیروز در مشهد اظهار داشت: بزرگ‌ترین منبع اطلاع‌رسانی گیاهان تراریخته اعلام می‌کند در سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۶ یک‌میلیون و ۳۰۰ هزار هکتار از مزارع برنج کشور ایران تراریخته است و سندی از این آمار را از داخل ایران دریافت کرده است.

وی تصریح کرد: هدف کسی که آمار تراریخته ایران را بالا می‌برد، بردن ایران به باشگاه تراریخته دنیا است همان‌گونه که می خواستند ایران در باشگاه هسته‌ای ایران قرار بگیرد و نتیجه این بود که اروپا هیچ محصولی را از ما نمی‌خرید.

کرمی ادامه داد: در مقاله‌ای بیش از ۱۵۰۰ صفحه از مونساتو اعلام‌شده است ذرت تراریخته باعث غیرفعال شدن سیستم ایمنی بدن می‌شود.

این متخصص علوم بیوتکنولوژی بیان داشت: در بدن ما ۱۰۰۰ سلول سرطانی هر دقیقه تولید می‌شود که سیستم ایمنی بدن این سلول‌ها را جمع می‌کند و اگر این سیستم غیرفعال شود به‌نوبت هریک از اندام را می‌تواند دچار سرطان کند.

وی ادامه داد: خانمی برای انتشار غیر محرمانه دکتر ظریف در خصوص محصولات تراریخته به دادگاه خوانده‌شده است.

وی بابیان اینکه ۳۷ کشور کشت گیاهان تراریخته را ممنوع کرده‌اند، افزود: سی و چهارمین کشوری که ممنوعیت کشت تراریخته را اعلام کرده بود رژیم اشغالگر صهیونیستی است، باوجوداینکه صاحب بزرگ‌ترین کمپانی تراریخته است اجازه کشت یک متر گیاه تراریخته را نمی‌دهد.

عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله افزود: در برنامه ششم توسعه چگونه جرئت می‌کنند بنویسند واردات یک‌میلیون هکتار برنج تراریخته و یک‌میلیون هکتار پنبه تراریخته در ام القرای جهان اسلام این اتفاق می‌خواهد بیفتد.

کرمی بیان داشت: چرا باید زیر ذره‌بین مسلمانان باید محصول تراریخته را رصد کند اما در کشورهای غربی بزرگ می‌نویسند GMO درحالی‌که سیستم ایمنی بدن تعطیل می‌شود.

زعفران ایرانی با سرقت ژنتیکی در سویس ثبت اختراع شده است

وی ادامه داد: ۳۸ نوع برنج را در بازار تهران بررسی کردیم و نتایج تراریخته را هم اعلام کردم و وزیر بهداشت هم از حرف خود در نبود برنج تراریخته در بازار برگشت.

کارشناس تحقیقات تهدیدات امنیتی بیان داشت: تراریخته می‌تواند مفید باشد، می‌تواند اثرات خشک‌سالی را کاهش دهد و بیابان‌ها را نجات دهد اما کسی دنبال این‌ها نمی‌رود زیرا پولی که در برنج هست را درنمی‌آورند.

کرمی با اشاره به اینکه تهدیدات بیولوژیکی کشاورزی به مجلس ارسال‌شده است و خبرهای خوبی را در این زمینه خواهید شنید، بیان داشت: یک شرکت سویسی زعفران ایرانی را ثبت اختراع کرده است، وزارت خارجه هیچ اقدامی نکرده، وزارت کشاورزی نباید اجازه دهد.

عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله بیان داشت: کنوانسیون تنوع زیستی می‌گوید هیچ کشوری حق ندارد تنوع زیستی کشوری را تبدیل به ژنوم کند درحالی‌که ایران ۶۰۰ میلیون دلار از فروش زعفران درآمد دارد.

وی افزود: سرقت ژنتیکی زعفران ایران باعث می‌شود سوئیس محلولی بسازد طعم، رنگ و مزه زعفران ایران را داشته باشند نتیجه نخریدن زعفران ایران و شکستن کمر صادرات زعفران می‌شود.

کرمی با انتقاد از برخی مسئولین بیان داشت: شرم‌آور است ایران یک درصد کشاورزی ارگانیک داشته باشد و اتریش ۲۳ درصد توجیهی پذیرفته نیست که ارگانیک گران است مردم برای سلامت خود باید هزینه کنند.
با درگیر کردن به بیماری می خواهند دیگر حوصله پیشرفت و مقاومت نداشته باشیم

این کارشناس تهدیدات بیوتکنولوژی افزود: تکنیک‌های تشخیص فوق‌سریع تهدیدات بیوتکنولوژی را در سپاه ابداع کرده‌ایم البته همیشه علوم نظامی از علوم آکادمیک جلوتر است.

وی ادامه داد: دکتری مغز اعصاب هم تعجب کرده بود مگر می‌شود با ژنتیک ایمان بشریت را تغییر داد اما با مشاهده اسناد باور کردند که چنین امکانی وجود دارد.

کرمی بیان داشت پس‌ازاینکه ترور فیزیکی صهیونیسم‌ها ناکارآمد شد آنان به دنبال افراد دارای مسئولیت و تأثیرگذار در نظام و اجتماع رفتند و سعی دارند مردم را بیمار کنند تا بیمارستان‌ها شلوغ شود و سیستم بهداشت و درمان کشور درگیر شود تا مردم دیگر حوصله کارهای جدی نداشته باشند.

وی افزود: آلوده کردن منابع دارو، کشاورزی و دامپروری پرونده‌هایی است که برای تغییر رفتار در مراکز حساس نظام در دستور کار دشمنان است.

عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله بیان داشت: نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی، فناوری آی سی تی و علوم شناختی را در علوم گیاه و کشاورزی را مراکز تحقیقات نظامی امریکا هدف قرار داده‌اند.
بیوتروریست های جهان  به دنبال افزایش توان تهاجم سریع دقیق پیگیرانه با حداقل آسیب و افزایش توان تدافعی سربازان

وی تصریح کرد: نظریه‌پردازان در چهار فناوری جهان را دچار تحولی جدی در دو بعد افزایش توان تهاجم سریع دقیق پیگیرانه با حداقل آسیب و افزایش توان تدافعی سربازان را دنبال می‌کنند.

کرمی تأکید کرد: درست است سیستم آموزشی ما فلج است اما حرف آقای جهانگیری در این رابطه که کسی که تخصص دارد و نمی‌تواند کارآفرینی کند باید به خودش فکر کند.

وی افزود: دانشگاه‌های ما تجارت‌خانه شده است و دانشجویان کشش مباحث تفکری را ندارند درحالی‌که با پرداختن به چهار علم می‌توان دنیا را متحول کرد.

این کارشناس تهدیدات بیوتکنولوژی گفت: امروز افراد فیلسوفانی در دنیا وجود دارد که با ایده‌های خود دنیا را متحول می‌کنند به‌طوری‌که افکار آن‌ها را بعداً عده‌ای در اسلایدهای مختلف کپی می‌کنند.
اگر ایرانی‌ها امریکا را ترک کنند آنجا فلج می‌شود

وی ادامه داد: در مراکز اصلی علمی امریکا ایرانی‌ها حضور دارند و اگر ایرانی‌ها امریکا را ترک کنند آنجا فلج می‌شود زیرا امریکا از خود هیچی ندارد و ترامپ هم خدا را شکر نمی‌فهمد و دشمن ما احمق است.

کرمی بیان داشت: کسینجر پیرمرد ۹۰ ساله صهیونیستی که هم‌اکنون مشاور ترامپ است می‌گوید برای کنترل مردم یک کشور باید کشاورزی آن کشور را کنترل کرد، همچنین وزیر سابق کشاورزی امریکا عنوان می‌کند در مذاکرات از غذا به‌عنوان سلاح استفاده کنید.

وی یادآور شد: پزشکیان وزیر بهداشت ما مجری پروژه کنترل جمعیت مسلمانان سازمان ملل بود و تازه متوجه شده‌ایم این برنامه برای شیعیان است و با غذا جوانان ما را عقیم کرده‌اند.

وی تأکید کرد: کشاورزی ایران را هدف قرار داده‌اند، هدف اقلام حیاتی سفره ایرانیان و اقلام استراتژیک غذایی است.
مافیای تراریخته در مسند قدرت دولت یازدهم نشسته‌اند

کرمی افزود: کسانی که تراریخته را ترویج می‌کند در مسند قدرت نشسته‌اند و سرکرده آن‌ها مدیرکل سازمان برنامه بودجه است که ۷ هزار میلیارد تومان هم بودجه دارد او در سال ۱۹۹۷ با تکنولوژی نسل یکم برنج طارم را در فیلیپین تراریخته کرده است.

عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله بیان داشت: تغیر سبک زندگی، تغیر کشت تولیدات غذایی، ورود سموم عجیب، غذای فرآوری شده و کاهش غذای سنتی، تغیر عادات غذایی و فست فود، افزایش چیپس و تنقلات همه برنامه‌های بلندمدتی بوده است که از روش‌های مختلف القاشده‌اند.

وی تأکید کرد: آنچه از اهداف تراریخته به مردم گفته می‌شود دروغ است و سموم علف کشی که برای انسان ضرر ندارد را چرا همان فرد یک قاشق از آن را نخورد؟

کرمی ادامه داد: ما نه در معاونت غذا و دارو آزمایشگاه تراریخته داریم و نه در استاندارد و حتی در گمرک هم آزمایشگاه تراریخته نداریم کجا این محصولات غذایی باید چک شود؟
۱۷ سپتامبر روز رسوایی امریکا با ویروس سیاه‌زخم است

عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله بیان داشت: کره زمین هم‌اکنون با ۱۴ چالش مواجه است و هر کشوری چهار چالش اول را مرتفع کند به آن کشور مرفه می‌گویند، این چالش‌ها انرژی، غذا سلامت و آب هستند.

وی بابیان اینکه ایران رتبه اول را در سرطان حلق و حنجره را دارد افزود: در ایران سکته‌های قلبی به ۳۲ سال رسیده است، روغن نباتی‌های ما ۴۰ درصد پالم است و با شفاف کننده سعی می‌کنند بدون کلسترول آن را نمایش دهند.

کرمی یادآور شد: ۸۰ درصد روغن مصرفی ما از یک شرکت است که وزارت صنایع و کشاورزی ما هم آن‌ها را می‌شناسند شرکت سافولا عربستان سعودی است که سر شیعیان را می‌برد.

وی تأکید کرد: یازده سپتامبر را شنیده‌اید که چه اتفاقی افتاد پس چرا ۱۷ سپتامبر را کسی نمی‌گوید ۲۵ پاکت در امریکا پخش شد که حاوی ویروس سیاه‌زخم بود همان ویروسی که در انستیتوی رازی برای ساخت واکسن آن تلاش می‌کردیم.

این متخصص بیوتکنولوژی بیان داشت: ۵ هزار صفحه سنددارم علیه فاجعه‌ای که در امریکا ۱۷ سپتامبر همان سال درست کرد و مستندی با همین موضوع در حال ساخت است.

وی با اشاره به اینکه سناتور داشد رئیس حزب اکثریت اولین پاکت سیاه‌زخم را دریافت می‌کند زیرا با حمله به عراق مخالف است، ادامه داد: داخل ۲۵ پاکت کاغذی هست که علت ارسال سیاه‌زخم را نوشته و در انتها آورده شده «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و الله‌اکبر» این اسلام هراسی را خودشان راه انداختند و ۸ سال بعد معلوم شد پاکت‌ها را «بروس ایونز» پروفسور بیولوژیست آمریکایی است.

کرمی ادامه داد: ترامپ را خدا فرستاده است که آبروی امریکا را ببرد، بزرگان بیولوژیک امریکا هم اعتقاددارند ترامپ دیوانه است و خیابان خواب‌ها به او رأی داده‌اند.
سنتز ویروس جدید فناوری است که آمریکایی‌ها برای کشتار و ما برای دفاع داریم
عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله بیان داشت: پروژه‌های بزرگی به نام مگا پروژه مطرح هستند که روسای آن راکفلر، راپرد و بیل گیتس هستند که تحت لابی صهیونیست‌ها است که پروژه‌هایی مانند کنترل جمعیت، کنترل غذا، کنترل دما و کنترل آب است.
وی تصریح کرد: سنتز ویروس جدید کاری است که آمریکایی‌ها برای کشتار و ما برای دفاع داریم روی آن کار می‌کنیم، طبق خبری از مصر مرکز تحقیقاتی در تلاویو است که ۳۰۰ دکترای بیولوژی برای کنترل عوامل بیولوژی جهت ترور انسان‌ها در آن کار می‌کنند.

کرمی ادامه داد: مخدرهای دیجیتالی هم به تهدیدات اضافه‌شده است که موسیقی محبوبی از طریق دو سمت هدفون پخش می‌شود با فرکانس‌های متفاوت پخش می‌شود که مغز را دچار گیجی می‌کند و بعد از مدتی فرزندان خود را معتاد موسیقی پیدا می‌کنید.

وی خاطرنشان کرد: مافیای تراریخته من را به دادگاه کشاند اما سندهایی را به دادگاه ارائه دادم که رأی دادگاه تبرئه و محکومیت طرف مقابل را حاصل کرد.

این متخصص بیوتکنولوژی عنوان کرد: ۵ میلیارد محصول تراریخته قرار است به کشور وارد شود و اکنون یک کارخانه ژلاتین است که حلال کار می‌کند و آن‌هم در آستانه ورشکستگی است.

کرمی بیان داشت: از سال ۶۳ تهدیدات بیولوژیک را دنبال می‌کردم بعد از ۴۰ سال به این نتیجه رسیده‌ام که ۸۰ درصد از بیماری‌های ما منشأ محصولات کشاورزی دارد.

وی بابیان اینکه پدافند غیرعامل را می توان در سه جمله خلاصه کرد، افزود: تهدید را باید بشناسیم و اگر تعداد تهدیدات زیاد شد اولویت‌بندی شود و سپس با آن برخورد متناسب داشته باشیم.

کرمی بیان داشت: همه می‌گویند پدافند غیرعامل یعنی دفاع بدون صلاح اما تبیین من این است که پدافند غیرعامل یعنی اینکه در شرایط بحران خدمات استمرار پیدا کند و شریان‌های حیاتی انرژی و حیاتی قطع نشود.

کارشناس تهدیدات زیستی تصریح کرد: در هیچ دینی به‌اندازه دین اسلام و قران کریم به تفکر توصیه نشده است، تعالیم قرآنی اشاره می‌کند درمان دردها در طبیعت است.
برنج خونین فیلمی است که توصیه می‌کنم آن را ببینید
وی توصیه کرد: برنج خونین فیلمی است که توصیه می‌کنم آن را ببینید تا درک کنید چه بلایی بر سر مزارع برنج ما آورده‌اند.

وی در انتها گفت: ایران مفاخر بزرگی دارد ولی امریکا مفاخری بومی ندارد زیرا همه مهاجر هستند و ما ایرانیان به این تمدن خود افتخار می‌کنیم.

منبع: راه دانا به نقل از پرستوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0