منو

 واکنش نعمت‌زاده به نامه احمد توکلی درباره وزیر ویژه‌خوار

وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره طرح‌های این وزارتخانه در ایام دهه‌فجر، گفت: در این ایام ۳۰۰ طرح با حضور مقامات کشوری به بهره‌برداری خواهد رسید. به گزارش تسنیم، محمدرضا نعمت‌زاده افزود: از ابتدای سال جاری قول داده بودیم که ۵ هزار طرح را به بهره‌برداری برسانیم که تاکنون با احتساب طرح‌هایی که در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد، بیش از چهار هزار طرح افتتاح شده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره دستور اخیر رئیس‌جمهور جدید آمریکا و تاثیرات آن به عملکرد تجار، گفت: ما تجارت جدی با آمریکا نداریم، بنابراین عملا اثری نخواهد داشت، جز اینکه در زمینه صادرات فرش و پسته محدودیت‌ها و ممنوعیت‌هایی وجود داشت که آزاد شده که از همان مسیرها این کالاها در حال صادر شدن هستند.

نعمت‌زاده درخصوص نامه چند روز پیش احمد توکلی به اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه وزیر ویژه‌خوار را کنار بگذارید و احتمالا منظور ایشان شما بوده‌اید؟ تصریح کرد: نامه توکلی درباره اقداماتی که بنده انجام داده‌ام کذب است و خود آقای توکلی باید در این رابطه توضیح دهد، سال گذشته از وی شکایت کردیم، اما متاسفانه وی گاهی از این حرف‌ها می‌زند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0