منو

 قرائت نامه «فریدون» در صحن مجلس پس از بررسی مستندات نمایندگان

عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفت: قرائت نامه «حسین فریدون» در صحن مجلس به پس از بررسی مستندات نمایندگان مجلس در هیئت‌رئیسه موکول شد.
اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به نامه «حسین فریدون» برادر رئیس‌جمهور به رئیس مجلس، گفت: آقای فریدون در نامه‌ای به رئیس مجلس نسبت به مواردی که در تذکر برخی نمایندگان مجلس به آقای روحانی، به وی نسبت داده شده بود، اعتراض کرد که این نامه در هیئت‌رئیسه مجلس بررسی می‌شود.
وی با بیان اینکه آقای فریدون در نامه‌‌ به آقای لاریجانی از وی خواسته که متن نامه‌اش در صحن پارلمان قرائت شود، افزود: تعدادی از نمایندگان مجلس مستنداتی پیرامون برخی اتهامات وارد شده به برادر رئیس‌جمهور دارند که قرائت این نامه در صحن مجلس به بعد از بررسی مستندات نمایندگان در این باره موکول شده است.
عضو هیئت‌رئیسه مجلس تصریح کرد: نمایندگانی که نامه تذکر به رئیس‌جمهور درباره اتهامات برادرش را امضا کرده‌اند، می‌گویند که اتهاماتی به آقای فریدون وارد است و قوه‌ قضائیه هم به صراحت آنها را اعلام کرده و این نسب سوء و ناروا قلمداد نمی‌شود.
رنجبرزاده گفت: این مستندات در هیئت‌رئیسه مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورتی که اظهارات نمایندگان منطبق با مستندات باشد، طبق ماده ۷۸ آیین‌نامه داخلی مجلس، نامه آقای فریدون در صحن مجلس قرائت نمی‌شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر مستندات نمایندگان تذکردهنده به رئیس‌جمهور درباره رسیدگی به اتهامات «حسین فریدون» امروز به هیئت‌رئیسه واصل شود، آن را بررسی می‌کنیم، در غیر اینصورت در اولین جلسه هیئت‌رئیسه مجلس این کار انجام می‌شود.
به گزارش تسنیم، طبق ماده ۷۸ آیین‌نامه داخلی مجلس، چنانچه هیئت‌رئیسه مجلس تشخیص دهد، نمایندگان تذکر دهنده نسبت ناروا به شخصی وارد کرده‌اند، نامه وی قرائت می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0