منو

ورود سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت به پرونده «حسین فریدون»

رئیس سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت از بررسی پرونده اتهامات برادر رئیس‌جمهور در صورت تصویب در هیئت مدیره این سازمان مردم‌نهاد خبر داد.

احمد توکلی در گفتگو با پویا در پاسخ به اینکه آیا این سازمان برنامه‌ای برای بررسی به پرونده اتهامات «حسین فریدون» برادر رئیس‌جمهور دارد، گفت: هنوز این اقدام انجام نشده است.

وی که در حاشیه اجلاس اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در مشهد با تسنیم گفت‌وگو می‌کرد در پاسخ به اینکه آیا این سازمان مردم‌نهاد برای ورود به پرونده اتهامات فریدون اعلام آمادگی می‌کند، افزود: باید این موضوع در هیئت مدیره سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت تصویب شود.

به گزارش تسنیم، جمعی از شخصیت‌های سیاسی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی (توکلی، سروری، نجابت، نادران، بحرینی، دهقان، کوثری، نبوی ، امیرآبادی و فرشیدی) ۵ آبان سال ۹۴ سازمان مردم‌نهاد «شبکه دیده‌بان شفافیت و عدالت» را پایه‌گذاری کردند.

احمد توکلی رئیس سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت در نشست خبری افتتاح این سازمان مردم‌نهاد، هدف از تأسیس آن را استفاده از ظرفیت‌های مردمی برای اجرای عدالت ذیل قانون اعلام کرده بود.

حقوق‌های نجومی و املاک شهرداری از جمله پرونده‌های مهمی است که تاکنون سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت به آن ورود پیدا و نظر کارشناسی خود را درباره آنها اعلام کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0