منو

لزوم ورود دستگاه نظارتی به صورت های مالی فروشگاه رفاه

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در واکنش به فیش حقوقی منتشر شده از مدیرعامل فروشگاه رفاه گفت: چرا امروز با گذشت بیش از چند ماه از هیاهوهای فیش های نجومی و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص برخورد با نجومی بگیران مجدد شاهد فیش حقوقی دیگری از مسئولان دولتی هستیم، معلوم است که هنوز دولت تصمیم جدی برای برخورد با نجومی بگیران نگرفته است.

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت وگو با راه دانا؛ در خصوص فیش حقوقی منتشر شده از مدیر عامل فروشگاه رفاه عنوان کرد: با توجه به مستندات ارائه شده در این خصوص مدیر عامل فروشگاه رفاه در ماه‌های مرداد، شهریور و مهر درست در زمانی که فیش های نجومی مسئولان یکی بعد از دیگری در رسانه ها منتشر میشد، این میزان از حقوق ها را دریافت کرده است؛ باید دولت و مسئولان راه کار های دیگری را در خصوص برخورد با فیش های نجومی ارائه کنند.

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: دولت مردان چرا خود را به خواب زده اند و از این حقوق گزافی که برخی از مدیران دریافت می کنند بی اطلاع هستند، این حقوق ها حق مردم در جیب مدیران است که باید آنها را بازگردانند، مگر یک مدیر چه کاری انجام می دهد که قریب به ۲۵ میلیون تومان حقوق می گیرد، وزیر اقتصاد باید پاسخگو باشد و جواب مردم و نمایندگان را در خصوص عدم برخورد با نجومی بگیران را بدهد.

موسوی در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان اینکه در این خصوص در صحن علنی مجلس تذکر می دهیم افزود: بعد از شروع بکار مجلس در هفته اینده این موضوع را در صحن علنی مجلس به وزیر اقتصاد تذکر می دهیم تا به این موضوع رسیدگی کند، همچنین موضوع تحقیق و تفحص از فروشگاه رفاه را در دستور کار قرار می دهیم تا با توجه به تخلفات متعدد و فیش های نجومی مدیر عاملان فروشگاه رفاه به طور جدی رسیدگی به این موضوع صورت پذیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0