منو

caspian

مدیر روابط عمومی مؤسسه اعتباری کاسپین گفت: با اسنادی که از دارایی‌های انتقالی تعاونی‌های ادغام‌شده در کاسپین به دست ما می‌رسد، قطعاً این اعتبار را خواهیم داشت که مشکلات موجود را به‌خوبی ساماندهی کنیم.

مهدی ابراهیم بای سلامی، مدیر روابط عمومی مؤسسه اعتباری کاسپین با اشاره به مشکلات اخیر پیش‌آمده برای این مؤسسه اظهار داشت: تنها مشکل مؤسسه کاسپین موضوع کمبود نقدینگی است که طبیعتاً بزرگ‌ترین بانک‌ها هم وقتی با حجم بالای مراجعه سپرده گذاران به شعب مواجه شوند دچار کمبود نقدینگی می‌شوند که البته جای نگرانی برای سپرده گذاران وجود ندارد.

وی با بیان اینکه اموال و دارایی‌های تعاونی‌های منحله‌ای که در کاسپین ادغام می‌شوند در حال انتقال است، افزود: تمام کارشناسان تعاونی‌ها و مؤسسه کاسپین در حال کارشناسی اموال و املاک تعاونی‌ها هستند تا به مؤسسه اعتباری کاسپین انتقال یابد. طبیعتاً پس از انتقال این اموال و دارایی‌ها مؤسسه مالی و اعتباری کاسپین متعهد می‌شود به‌مقدار این اموال و به همان نسبت بدهی‌های تعاونی‌ها که به کاسپین منتقل می‌شوند، نسبت به پرداخت وجوه سپرده گذاران اقدام کند.

مدیر روابط عمومی مؤسسه اعتباری کاسپین تصریح کرد: اینکه برخی می‌گویند سرنوشت کاسپین همانند مؤسسات ثامن الحجج(ع) و میزان می‌شود موضوع درستی نیست، چرا که کاسپین دارای مجوز قانونی از بانک مرکزی است اما میزان و ثامن الحجج فاقد این مجوز بودند و نهایتاً بانک عامل برای حل معضل وارد کار می‌شد، اما ما با ساماندهی‌ای که انجام خواهیم داد به‌زودی مشکلات موجود را مرتفع می‌کنیم.

بای سلامی با اعلام اینکه در آینده‌ای نزدیک فعالیت شعب کاسپین به روند معمولی خود بازمی‌گردد، افزود: با اسنادی که از دارایی‌های انتقالی تعاونی‌های ادغام شده در کاسپین به دست ما می‌رسد، قطعاً این اعتبار را خواهیم داشت که مشکلات موجود را به‌خوبی ساماندهی کنیم.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0