منو

دستگیری یکی از متهمان تخلف اقتصادی در فرودگاه‌های کشور

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: یکی از متخلفین پرونده تخلف اقتصادی در فرودگاه‌های کشور دستگیر شد. امیر خجسته در گفت‌و‌گو با میزان، درباره روند رسیدگی به پرونده‌های مربوط به فسادهای اقتصادی و کلاهبرداری در گمرک و فرودگاه‌های کشور اظهارکرد: پرونده مربوط به تخلف‌های اقتصادی صورت گرفته در فرودگاه و گمرک کشور در فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی به صورت جدی مورد بررسی قرارگرفته است.
وی افزود: درحال حاضر این پرونده برای بررسی بیشتر به دستگاه‌های نظارتی ارسال شده است. رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: طبق تحقیقات صورت گرفته و اطلاعاتی که کسب کرده‌ایم یکی از مسئولین فرودگاه‌های استانهای کشورکه در بحث تبانی با پیمانکاران همکاری داشته است دستگیر شده و روند پرونده وی درحال بررسی است. خجسته همچنین درباره ادعاهای مطرح شده پیرامون پول‎شویی تهیه کننده یک سریال‎ نمایش خانگی تصریح کرد: تخلفات این تهیه کننده نیز در فراکسیون مبارزه با مفاسد مجلس مورد بررسی قرار گرفته است و مواردی مربوط به پول‌شویی وی اثبات شده است که مجلس برای بررسی بیشتر این موضوع را به دستگاه های نظارتی و قوه قضائیه ارجاع داده است. وی تأکید کرد: طبق آماری که در اختیار ما قرار دارد مشخص شده است برخی از تهیه کنندگان سینما نیز با گرفتن وام‌های میلیاردی و انجام کارهایی برخلاف قانون برنامه های خود را طراحی و اجرایی می‌کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0