منو

 آقای طاهری دو سال دیگر هم پرونده‌های شما رو می‌شود

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: برادر عزیر، آقای طاهری این قدر دنبال این نباش که دیگران را مقصر بدانی، یک روز هم به پرونده‌های شما رسیدگی خواهد شد.
به گزارش تسنیم، محمد رویانیان درباره جریمه ۵۰ هزار فرانکی باشگاه پرسپولیس در ارتباط با پرونده انتقال محمدرضا خلعتبری از تیم عجمان امارات به جمع سرخپوشان در لیگ برتر سیزدهم که مربوط به دوران مدیریت او در این باشگاه است، اظهار داشت: اینکه پس از سه چهار سال در مورد دوران مدیریت من در باشگاه پرسپولیس صحبت می‌شود، خوب نیست. پرونده‌هایی که باید در همان مقطع یا در این مدتی که من از پرسپولیس جدا شده‌ام به آن رسیدگی می‌شد، رسیدگی نشد، مانند پرونده مانوئل ژوزه که در مورد آن خیلی دیر اقدام شد. مطمئن باشید در یکی دو سال آینده نیز در مورد نوع مدیریت آقایان و پرونده‌هایی که در این باشگاه موجود است، رسیدگی خواهد شد.

۵۰ هزار فرانک بدهی باشگاه پرسپولیس نیست
وی ادامه داد: این ۵۰ هزار فرانکی که در مورد آن صحبت می‌شود، بدهی باشگاه پرسپولیس نیست. متأسفانه دوستان علی‌اکبر طاهری به او اطلاعات غلط می‌دهند و من تعجب می‌کنم طاهری که با من در ارتباط است، چرا در این باره از خود من سؤال نمی‌کند؟ چرا شرایطی پیش نمی‌آورند که حق و حقوق باشگاه ضایع نشود؟ این بدهی مربوط به باشگاه پرسپولیس نمی‌شود و ما حقوق باشگاه عجمان را پرداخت کرده‌ایم. این موضوع به خود خلعتبری مربوط می‌شود که من در صورت تماس طاهری به او اطلاعات کامل را خواهم داد. متأسفانه این شیوه کار آقایان است و فقط دنبال این هستند که تقصیر را گردن این و آن بیندازند، در صورتی که ما پول باشگاه عجمان را داده‌ایم.

لازم باشد در مورد اقدامات و بدهی‌های آقایان صحبت می‌کنم
مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: من در مورد خیلی از مسائل از جمله بدهی‌های آقایان صحبتی نکردم، اما متأسفانه او مدام در مورد این مسائل صحبت کرده و دنبال این است تا فرافکنی کند. اگر لازم باشد من هم در مورد اقدامات دو سه ساله آقایان و چه بدهی‌هایی که روی دست باشگاه گذاشته‌اند، صحبت‌هایی انجام خواهم داد. قطعاً اگر سکوت می‌کنم، به این دلیل است که می‌خواهم تیم آرامش داشته باشد و تا الان هم برای موفقیت و آرامش پرسپولیس سکوت کرده‌ام.

شتری که مقابل خانه طاهری هم می‌خوابد!
رویانیان اظهار داشت: مطمئن باشید پس از مدیریت طاهری هم گزارش و مشکلات زیادی رو خواهد شد. این شتری است که در خانه هر مدیری می‌خوابد و مطمئن باشید یک روز هم مقابل خانه طاهری خواهد خوابید.

آقایان پاسخگوی پرونده‌شان در مراجع قانونی باشند
وی در واکنش به این مسئله که مسئولان فعلی باشگاه پرسپولیس حتی حاضر نیستند در مورد جذب بازیکنان بی‌کیفیت خارجی این فصل‌شان صحبت کنند، خاطرنشان کرد: در این دو سال مدیریت‌شان با استفاده از طرح ما از هواداران کمک گرفتند. مسائل زیادی است که باید در مورد آن در مراجع قانونی پاسخگو باشند.

روزی به اعمال شما هم رسیدگی خواهد شد
مدیرعامل پیشین با تأکید بر اینکه در زمان مدیریتش بهترین‌ها را به پرسپولیس آورد، افزود: من بازیکنان شماره یک ایران را به پرسپولیس آوردم. نفراتی که در زمان خودشان ستاره بودند، اما در سه چهار سال گذشته آقایان فقط دنبال کوبیدن رویانیان بودند. آقایان به اعمال شما هم رسیدگی خواهد شد! برادر عزیز! اینقدر دنبال این نباش که تقصیر را گردن دیگران بیندازی؛ این کار درست نیست!

آقای طاهری! چند هزار سال قرار است در پرسپولیس مدیریت کنی؟
رویانیان در واکنش به این سؤال که فکر می‌کند چرا مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد تخریب او را دارند، تأکید کرد: به هر حال ما به دلیل عملکردمان در باشگاه پرسپولیس نزد هواداران این تیم محبوبیت به دست آورده‌ایم. آقایان در این سه چهار سال مرا می‌کوبند تا این محبوبیت را کمرنگ کنند. آقای طاهری شما فکر می‌کنید چند هزار سال دیگر مدیر باشگاه پرسپولیس هستید؟ آقایان نگران محبوبیت من هستند و شاید به آن حسادت می‌کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *