منو

کشف زمین خواری بیش از 200 میلیارد تومانی در ورامین

 

دادستان ورامین گفت: برخی افراد از طریق تبانی با بعضی از مسئولین ادارات و نهادها شهرستان ورامین و جعل سند به تصرف اراضی واگذار شده به بنیاد جانبازان، کمیته امداد خمینی(ره) و بنیاد علوی مبادرت کردند که متخلفین شناسایی و برای آنها پرونده تشکیل شده است. ابوالقاسم مرادطلب در گفتوگو با میزان،  از کشف یک فقره زمین خواری با ارزش بیش از ۲۰۰ میلیارد تومانی در ورامین خبر داد و گفت: پیگیری های لازم در این زمینه صورت گرفت و مدارک و مستندات کافی جمعآوری شده است.

وی ادامه داد:  در سنوات گذشته  برخی افراد از طریق تبانی با بعضی از مسئولین ادارات و نهادها شهرستان ورامین و جعل سند به تصرف اراضی واگذار شده به بنیاد جانبازان، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بنیاد علوی مبادرت کردند که متخلفین شناسایی و برای آنها پرونده تشکیل شده است.مرادطلب تصریح کرد: پرونده این زمین خواری در شعبه دادیاری دادستانی ورامین تشکیل شده است و با تداوم بررسی ها ، پیگیری های مجدانه و همکاری مسئولان وکارشناسان دیگرادارات  تلاش می کنیم مال از دست رفته به بیت المال برگردانده شود. دادستان ورامین در پایان گفت: افراد متخلف شناسایی شده اند و اقدامات قضایی در این زمینه آغاز شده است، اما از آنجایی که هنوز در مراحل تحقیقات هستیم پیش از صدور کیفرخواست و اعلام اسامی افراد معذوریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0