Warning: session_start(): open(/tmp/sess_ja0744ap5r0ag0hbanebme38oc, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/koketa/domains/daad.ir/public_html/wp-content/plugins/pe-recent-posts/pe-recent-posts.php on line 19

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: ) in /home/koketa/domains/daad.ir/public_html/wp-content/plugins/pe-recent-posts/pe-recent-posts.php on line 19
کشف زمین خواری بیش از 200 میلیارد تومانی در ورامین – دیده‌بان شفافیت و عدالت
منو

کشف زمین خواری بیش از 200 میلیارد تومانی در ورامین

دادستان ورامین گفت: برخی افراد از طریق تبانی با بعضی از مسئولین ادارات و نهادها شهرستان ورامین و جعل سند به تصرف اراضی واگذار شده به بنیاد جانبازان، کمیته امداد خمینی(ره) و بنیاد علوی مبادرت کردند که متخلفین شناسایی و برای آنها پرونده تشکیل شده است. «ابوالقاسم مرادطلب» در گفت‎وگو با میزان، از کشف یک فقره زمین خواری با ارزش بیش از ۲۰۰ میلیارد تومانی در ورامین خبر داد و گفت: پیگیری های لازم در این زمینه صورت گرفت و مدارک و مستندات کافی جمع‎آوری شده است.
وی ادامه داد: در سنوات گذشته برخی افراد از طریق تبانی با بعضی از مسئولین ادارات و نهادها شهرستان ورامین و جعل سند به تصرف اراضی واگذار شده به بنیاد جانبازان، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بنیاد علوی مبادرت کردند که متخلفین شناسایی و برای آنها پرونده تشکیل شده است.
مرادطلب تصریح کرد: پرونده این زمین خواری در شعبه دادیاری دادستانی ورامین تشکیل شده است و با تداوم بررسی ها ، پیگیری های مجدانه و همکاری مسئولان وکارشناسان دیگرادارات تلاش می کنیم مال از دست رفته به بیت المال برگردانده شود.
دادستان ورامین در پایان گفت: افراد متخلف شناسایی شده اند و اقدامات قضایی در این زمینه آغاز شده است، اما از آنجایی که هنوز در مراحل تحقیقات هستیم پیش از صدور کیفرخواست و اعلام اسامی افراد معذوریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *